Gwiazdy murem za Piotrem Kraśką. Internauci oburzeni

Od poniedziałku nazwisko Piotra Kraśki nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wyszło bowiem na jaw, że dziennikarz od sześciu lat kierował samochodami bez prawa jazdy. Sąd skazał Piotra Kraśkę, który przeprosił w swoich mediach społecznościowych. Jak się okazuje, może liczyć na wsparcie innych gwiazd.

Gwiazdy TVN wsparły Piotra Kraśkę
Gwiazdy TVN wsparły Piotra KraśkęEast News

Piotr Kraśko stracił prawo jazdy w 2015 roku. Pomimo tego, przez przeszło sześć lat był często widywany za kółkiem w swoich luksusowych samochodów. "Super Express" dotarł do informacji, według których dziennikarz w kwietniu tego roku został zatrzymany na rutynową kontrolę drogową w trakcie której okazało się, że nie posiada prawa jazdy. Według doniesień tabloidu Piotrowi Kraśce groziło nawet do dwóch lat pozbawienia wolności, ostatecznie jednak sąd ukarał go kwotą 7500 zł grzywny i zakazem prowadzenia pojazdów na kolejne 12 miesięcy.Przeprosiny Piotra Kraśki

Wkrótce po tym, jak media obiegła informacja o bezprawnym kierowaniu pojazdów przez Piotra Kraśkę, dziennikarz zamieścił w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym wyraził skruchę. Przeprosił swoich obserwatorów i przyznał się publicznie do winy.

- brzmiała treść wpisu dziennikarza.

Gwiazdy murem za Piotrem Kraśką

Instagramowe przeprosiny spotkały się z wyrazami otuchy wielu gwiazd stacji TVN. Słowa wsparcia wyrazili m.in. Dorota Gardias i Bartek Jędrzejak.

"Głowa do góry. Zasługujesz" - napisał Bartek Jędrzejak. 

"Będzie dobrze" - wsparł go Mateusz Hładki. Zareagowała również Dorota Gardias, która w komentarzu zamieściła emotikonkę serduszka oraz trzech bicepsów. 

Niestety, nie spodobało się to internautom. W odpowiedziach na słowa wsparcia od gwiazd można przeczytać m.in.: "Gość przez 6 lat łamał prawo i teraz przeprasza, bo dał się złapać…", "Zasługuje na co? 6 lat jazdy bez uprawnień? To nie było 6 dni, 6 miesięcy... to było 6 lat jazdy wiedząc, że nie ma się uprawnień. No comments..". 
Inny internauta skomentował to jeszcze bardziej dosadnie:

A jakie jest wasze zdanie w tej sprawie?

„Ewa gotuje”: Piernik bardzo puszystyPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas