Reklama

Gwiazdy świętują 11 listopada. Emocjonalny apel Rozenek-Majdan

Gwiazdy polskiego show-biznesu za pomocą mediów społecznościowych chętnie dzielą się z odbiorcami swoimi przemyśleniami. Z okazji Narodowego Święta Niepodległości nie mogło zabraknąć patriotycznych wpisów.

Tak gwiazdy obchodzą Narodowe Święto Niepodległości

To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych celebryci, sportowcy, dziennikarze, aktorzy i muzycy dzielą się ze światem swoją codziennością.

Głównie za pośrednictwem instagramowych profili publikują nie tylko rodzinne zdjęcia i ujęcia z wakacji, ale także wyrażają swoje opinie i poglądy. W ostatnim czasie gwiazdy zabierały głos m.in. w kwestii praw kobiet oraz sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. 

Tym razem w mediach społecznościowych zaroiło się od zdjęć polskich flag i kotylionów. Przyjrzyjmy się, jak gwiazdy celebrują rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Reklama

Zdjęcie z polską flagą postanowiła opublikować Małgorzata Rozenek-Majdan, a w opisie zdecydowała się podkreślić, że o losach kraju decydują przede wszystkim obywatele. Celebrytka z okazji Narodowego Święta Niepodległości zwróciła się do swoich fanów.

Na patriotyczny wpis zdecydowała się również Ewa Wachowicz. Na instagramowym profilu pojawiło się nie tylko zdjęcie z flagą, ale także szczere wyznanie. Ewa Wachowicz stwierdziła, że wolność i niepodległość to dla niej najważniejsze kwestie.

To, że 11 listopada jest wyjątkową datą, podkreślił Mikołaj Roznerski. Aktor postanowił zaapelować do fanów, by pięknie świętowali ten dzień. Podobnie jest w przypadku Joanny Jędrzejczyk, która pozując na tle biało-czerwonej flagi życzy wszystkim spokojnego dnia niepodległości.

Martyna Wojciechowska z okazji 11 listopada również zdecydowała się opublikować wpis. Udostępniła zdjęcie, na którym na szczycie Mount Everest trzyma w dłoniach polską flagę. 

Swoją refleksją podzielił się także Radosław Majdan. Wrócił pamięcią do czasów dzieciństwa i porównał je z tym, co jest teraz. Wyznał, że "jako kraj jesteśmy w innym miejscu, ale jako ludzie jesteśmy bardzo podzieleni".

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości do swoich odbiorców zaapelował również Marcin Mroczek. Zdaniem aktora w tym dniu warto pomyśleć o ludziach, którzy walczyli o wolność, a także o tym, jak wyglądała droga do jej odzyskania. 

Czytaj więcej:

Narodowe Święto Niepodległości: Tworzenie kotylionów z Pierwszą Damą

Kurdej-Szatan straci kontrakt z Play? Jest odpowiedź

Książę Harry uważa, że "Megxit" to mizoginistyczny termin

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 11 listopada | narodowe święto niepodległości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy