Reklama

Reklama

Halle Berry obchodzi 50. urodziny

Halle Berry czuje się "szczęśliwa", mając 50 lat.

Aktorka "Atlasu Chmur" obchodziła okrągłą rocznicę urodzin w niedzielę (14.08.16), ale nie jest przejęta swoim wiekiem i przywitała kolejną dekadę "z otwartymi ramionami".

Halle - która ma córkę Nahlę (8 l.) ze swoim byłym partnerem Gabrielem Aubry oraz syna Maceo (2 l.) z byłym mężem Olivierem Martinezem - zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie, na którym stoi na polu, mając na sobie jedynie półprzezroczystą sukienkę.

Podpisała zdjęcie:

- Witam 50-tkę z otwartymi ramionami. Jestem szczęśliwa!

Podczas gdy Halle nie przejmuje się swoim wiekiem, wcześniej przyznała, że czuje "presję", aby zrobić sobie operację plastyczną ze względu na swoją pracę.

Powiedziała:

Reklama

 - Czuję presję. Kiedy wszyscy dookoła to robią, zaczynasz się zastanawiać: Czy powinnam zrobić to samo, aby pozostać w branży? Nie będę kłamała, mówiąc, że takie myśli nie przychodzą mi do głowy, ponieważ ktoś ciągle mi to sugeruje.


Ale aktorka serialu "Extant: Przetrwanie" jest zdeterminowana, aby godnie się starzeć.

Dodała:

- Chcę zawsze wyglądać jak ja, nawet jeśli będzie to starsza wersja mnie. Wydaje mi się, że robiąc operacje plastyczne, przestaje się być sobą w pewien sposób.

- Zawsze staram się pamiętać, że piękno nie jest jedynie fizycznym aspektem. Starzenie się jest naturalne i każdy tego doświadczy.

Gwiazda "Śmiertelnej Głębi" bierze też przykład ze starszych koleżanek po fachu, takich jak 78-letnia Jane Fonda, która zdaniem Halle, cały czas wygląda wybornie.

Powiedziała: - Nie wiem co ona zrobiła, lub czego nie zrobiła, ale wygląda przepięknie.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy