Reklama

Reklama

Halle Berry pokazała się bez makijażu

Halle Berry jest uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek. Choć trudno w to uwierzyć, w ubiegłym roku skończyła 53 lata.

Berry jako dziewiętnastolatka zdobyła tytuł Miss Ameryki Nastolatek i doszła do finału w wyborach Miss Świata. Krótko pracowała jako modelka, ale przemysł filmowy upomniał się o nią bardzo szybko.

Już w 2002 roku sięgnęła po Oscara za film "Czekając na wyrok". Złotego Globa otrzymała z kolei za film telewizyjny "Wschodząca gwiazda". Berry ma na swoim koncie role w produkcjach komediowych, dramatycznych, a nawet w filmach o super bohaterach i przygodach Jamesa Bonda.

Jednak w życiu prywatnym piękna aktorka nie ma tyle szczęścia. Aż trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu i tyle samo razy się rozwodziła. Berry ma córkę Nahlę Arielę Aubry oraz syna Maceo Roberta Martneza.

Reklama

Aktorka podczas wyjść na czerwony dywan zawsze zachwyca. Okazuje się jednak, że na co dzień nie przywiązuje wagi do wyglądu.

Ostatnio fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia podczas spaceru z dziećmi. Berry nie miała na sobie makijażu, była ubrana w szerokie jeansy i bluzę, a głowę przewiązała chustką.

Zobaczcie, jak prezentowała się tego dnia gwiazda. Prawda, że wygląda zupełnie inaczej niż podczas oficjalnych wyjść?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Berry Halle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje