Reklama

Reklama

Hanna Zborowska o trudnych relacjach z byłym partnerem. Mocne słowa

Hanna Zborowska jakiś czas temu rozstała się z wieloletnim partnerem. Na Instagramie zdradziła, jak wyglądają jej relacje z byłym mężem. Słowa Zborowskiej zaszokowały fanów. Internauci nie spodziewali się, że jest aż tak źle.

Hanna Zborowska rozstała się z partnerem w 2020 roku

Hanna Zborowska przez 14 lat była związana z Brazylijczykiem Danielem Nevesem. Przed laty to właśnie dla niego wyprowadziła się z Polski. Para wspólnie wychowywała dwie córki - Ninę i Milę. Mimo długiego stażu, związek Hanny Zborowskiej nie przetrwał. Celebrytka w styczniu 2021 roku ogłosiła na Instagramie, że rozwodzi się z mężem. Teraz zdradziła, że relacje eks-partnerów są bardzo skomplikowane.

Hanna Zborowska zdecydowała się odpowiedzieć na pytania nurtujące jej fanów. Na Instagramie zorganizowała "Q&A". Influencerkę obserwuje ponad 140 tys. użytkowników. Nic dziwnego, że pytań było sporo.

Reklama

Hanna Zborowska o relacji z eks-partnerem: "Ma ochotę mnie j****ć"

Jeden z fanów postanowił zadać Hannie Zborowskiej mało dyskretne pytanie. Zapytał o relacje, jakie łączą celebrytkę oraz jej byłego partnera. Nawiązywał do tego, że influencerka ostatnimi czasy zrezygnowała z pracy w rodzinnej firmie eks-partnera. Mimo że pytanie dotyczyło prywatnego życia, Zborowska postanowiła na nie odpowiedzieć bardzo szczerze.

Jak się okazuje Daniel Neves i Hanna Zborowska po rozstaniu nie zostali przyjaciółmi. Mężczyzna jest wrogo nastawiony do byłej partnerki. Eks-teściowa również nie pała sympatią do Zborowskiej. Słowa celebrytki poruszyły jej fanów, którzy nie spodziewali się, że relacja jest aż tak skomplikowana.

Hanna Zborowska obawia się o dzieci

Daniel Neves i Hanna Zborowska są rodzicami dwójki dzieci. Okazuje się, że byli partnerzy nie mogą ustalić, jak będzie wyglądał podział opieki nad pociechami. Influencerka zdaje się mieć wątpliwości co do tego,  czy córki są bezpieczne, spędzając czas z ojcem. Jej wypowiedź jednoznacznie wskazuje na to, że Neves nie jest odpowiedzialnym mężczyzną.

Hanna Zborowska obecnie jest w związku z prawnikiem Marcello. W wywiadach zaznacza,  że u boku nowego partnera znów poczuła się szczęśliwa.

***
Przeczytaj również: 


Radliniec, czyli wzorcowa niemiecka wieś. Jaka jest jej historia?

Księżna Kate zachwyciła w Irlandii! Pokazała dotąd nieznaną twarz!

Metamorfoza Dawida Ogrodnika! Aż trudno go rozpoznać!

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje