Reklama

Reklama

Harry Styles i Kendall Jenner wznawiają swój romans

Para - która zaczęła się spotykać w 2013 roku oraz tego lata spędziła wspólnie wakacje na Karaibach - podobno znowu zaczęła się spotykać i była widziana na kolacji w Ysabel w Los Angeles w zeszłym tygodniu.

Jak donosi źródło magazynowi "People":

- Oni wznowili swój romans i Kendall jest z tego powodu bardzo szczęśliwa i podekscytowana. Jej zawsze zależało na Harrym.

- Kendal wręcz lśniła przez cały wieczór. Oni oboje starają się spędzać razem czas.

Pomimo, iż Kendall (20 l.) i Harry (22 l.) znają się od jakiegoś czasu, nie wydarzyło się między nimi "nic poważnego".

Jak donosi osoba z otoczenia:

- Jemu bardzo podoba się Kendall i tylko czekał na kolejną szansę, aby się z nią umówić.

Zespół Harrego, One Direction, ma teraz dłuższą przerwę, a on ostatnio wziął udział w produkcji filmowej "Dunkirk", która jest jego wielkim debiutem, więc piosenkarz ma mnóstwo czasu, który może spędzać z Kendall.

W międzyczasie, Kendall - która spotykała się też wcześniej z Jordanem Clarksonem i A$AP Rocky - przyznała ostatnio, że jest "staroświecka", jeśli chodzi o związki.

Wyjaśniła:

Reklama

 - Nie chodzi o to, że boję się zaprosić gdzieś faceta lub dać mu do zrozumienia, że mi się podoba, ale chodzi o to, że to ja lubię być zdobywana. Bardzo lubię uczucie bycia pożądaną. Wychodzę też z założenia, że jeśli facet nie może włożyć wysiłku, aby zaprosić mnie na randkę, to z takiej relacji raczej nic nie będzie. To byłoby marnowanie czasu. Może jestem trochę staroświecka, ale tak właśnie to widzę!

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy