Heidi Klum odsłania umięśniony brzuch

Heidi Klum należy do wąskiego grona topmodelek, które rozpoczęły karierę w latach 90. i wciąż świetnie radzą sobie w show-biznesie.

Heidi Klum
Heidi KlumSplash NewsEast News

45-letnia dziś Klum zadebiutowała na wybiegu w 1992 roku. Pracowała w Paryżu, później przeniosła się do Stanów Zjednoczonych i brała udział w pokazach Victoria’s Secret i licznych sesjach zdjęciowych.

Heidi od początku miała żyłkę do interesów, dzięki czemu zaczęła projektować ubrania i biżuterię. Szybko odnalazła się także w telewizji - jako aktorka oraz gospodyni programów rozrywkowych.

Klum przez sześć lat była żoną piosenkarza Seala. Para ma trójkę dzieci: Henry’ego, Johana i Lou Sulolę. Od jakiegoś czasu spotyka się z gitarzystą zespołu Tokio Hotel Tom'em Kaulitz'em. Nowy chłopak jest młodszy od modelki o szesnaście lat, ale zakochani wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Ostatnio fotoreporterzy przyłapali Heidi, gdy spacerowała po Nowym Jorku. Modelka postawiła na bardzo śmiałą kreację - bluzkę z głębokim dekoltem, odsłaniającą cały brzuch oraz luźne spodnie z niskim stanem.

Tym sposobem Klum nie pozostawiła wiele miejsca wyobraźni...

Co myślicie o tej oryginalnej stylizacji?

Heidi Klum
Heidi KlumSplash NewsEast News
Heidi Klum
Heidi KlumSplash NewsEast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}