Hit dla dojrzałych kobiet. Joanna Racewicz ma go już w swojej szafie

Joanna Racewicz na stałe zaprzyjaźniła się już z rozgaszczającą się w Polsce wiosną. Dziennikarka, wraz z pierwszymi promieniami słońca, mocno przeanalizowała zawartość swojej garderoby, by kolejno raz za razem zachwycać modowymi wyborami. Zupełnie niedawno postawiła na płaszcz w elektryzującym kolorze, tworząc na jego bazie wygodną, ale kobiecą stylizację. To prawdziwy hit dla dojrzałych pań.

Joanna Racewicz lansuje gorący trend. Wiosną powinien zagościć w szafie każdej dojrzałej kobiety
Joanna Racewicz lansuje gorący trend. Wiosną powinien zagościć w szafie każdej dojrzałej kobietyMichal BaranowskiAKPA

Joanna Racewicz: styl. Jedna z najlepiej ubranych kobiet w Polsce

Joanna Racewicz, jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce, od lat piastuje zaszczytne miejsce w gronie najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Kocha bowiem modę, nie obawiając się żadnych eksperymentów z trendami i stale podążając przy tym za wszelkimi nowinkami ze świata stylu.

Gwiazda chętnie wybiera ubrania w energetycznych, wyrazistych barwach, szczególnie mocno uwielbiając kobiecą czerwień. W jej garderobie nie brakuje garniturów w tym kolorze, czy elektryzujących, czerwonych dodatków, których zadaniem jest przełamanie stworzonej na bazie ubrań w neutralnych barwach stylizacji. Wiosną Joanna Racewicz pożegnała się jednak z czerwienią. Zamiast niej wybrała inny, mocno soczysty kolor. To hit!

Joanna Racewicz lansuje gorący trend. Idealny dla dojrzałych pań

Tegoroczna Wielkanoc zaskoczyła pogodną aurą. Joanna Racewicz zajrzała więc głębiej do swojej szafy, skąd wyjęła prawdziwą, wiosenną perełkę. Prosty płaszcz w soczystym, zielonym kolorze zestawiła w wygodnym połączeniu z dżinsami, białą bluzką i białymi sneakersami. Elegancji całości dodała przewiązana na szyi apaszka, a kobiecym uzupełnieniem okazały się duże, przeciwsłoneczne okulary.

W komentarzach natychmiast zaroiło się od zachwytów. "Ten płaszcz ma obłędny kolor", "Piękny płaszczyk", "Włoski styl. Piękny płaszcz" - czytamy. Internauci zdają się być zachęceni do skopiowania podobnej stylizacji. Wiosną warto mocniej się nią zainspirować.

Jak ubrać się modnie na wiosnę? Tak stylizuj zieleń

Zgodnie z obowiązującymi kanonami zieleń pasuje najlepiej osobom posiadającym jesienny typ urody - oliwkową cerę, rude lub brązowe włosy i piwne bądź zielone oczy. Joanna Racewicz łamie jednak tę zasadę. Jej stylizacja jest najlepszym dowodem na to, że zieleń ma niejedno imię, a wraz z nadejściem wiosny warto zaprosić ją do każdej szafy.

Soczysta zieleń, szczególnie wiosną i latem, jest wręcz konieczną alternatywą dla eleganckich szarości, granatu czy bordo. Jak ją stylizować? W tym przypadku nie ma wręcz żadnych ograniczeń. Minimalistki, wystrzegający się wszelkich szaleństw, mogą zaledwie przełamać nią - wzorem Joanny Racewicz, prostą stylizację na bazie neutralnych kolorów - bieli, czerni czy granatu. Nic nie staje na przeszkodzie, by dodać do niej również kwiatowe desenie.

Jedno jest pewne - zieleń w stylizacjach doda sporo optymizmu, mocno zaopatrzając również w odpowiednią dawkę pewności siebie.

Projektant mody Robert Czerwik o wsłuchiwaniu się w potrzeby klientekINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas