Honey Boo Boo wraca do show-biznesu. Ale się zmieniła!

Pamiętacie Honey Boo Boo? Dziecięca gwiazda konkursów piękności ma już 12 lat i po krótkiej przerwie wraca do show-biznesu.

Honey Boo Boo
Honey Boo BooInteria/ Facebook

Alana Thompson (bo tak nazywa się naprawdę) od najmłodszych lat brała udział wyborach małej miss. Do takiej aktywności dziewczynkę zachęcała jej matka - June Shannon. Program pokazujący kilkulatki walczące o koronę emitowano także w Polsce. Format spotkał się z dużą krytyką - rodzicom zarzucano (zresztą słusznie), że seksowne pozy, mocny makijaż i skąpe ubrania to środki wyrazu, które powinny być zarezerwowane wyłącznie dla dorosłych.

Ale Honey Boo Boo i jej rodzina poszli jeszcze dalej. Od 2012 roku w amerykańskiej telewizji emitowano reality show z ich udziałem. Program pokazywał przygotowania Alany do konkursów, ale nie tylko - kamery śledziły właściwie jej każdy krok.

Duże kontrowersje pojawiły się, gdy ujawniono, że June Shannon spotyka się z mężczyzną skazanym za pedofilię, który w przeszłości molestował jej dorosłą córkę.

W 2017 roku kobieta dostała własny program telewizyjny, w który pokazywała swoją przemianę. Mama June schudła oraz przeszła szereg operacji plastycznych.

Wygląda na to, że córka pozazdrościła jej występów przed kamerami. Honey Boo Boo wystąpi bowiem w juniorskiej edycji brytyjskiego "Tańca z Gwiazdami". Na Instagramie Alany pojawiły się już pierwsze zdjęcia. Musimy przyznać, że dziewczynka znacznie przybrała na wadze...

Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie z tanecznymi wyzwaniami?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas