Reklama

Reklama

Ian Ziering zabiera żonę na randki

Pamiętacie Steve'a Sandersa z kultowego serialu "Beverly Hills 9010?". Grający go Ian Ziering ma dziś 53 lata, jest ojcem dwóch córek i szczęśliwym mężem Erin Kristine Ludwig. Mimo, że od ślubu pary minęło już siedem lat, aktor wciąż zabiera żonę na randki!

Erin jest drugą żoną aktora, z pierwszą, Nikki Schieler Ian rozstał się w 2002 roku. Osiem lat później ożenił się ponownie i często przyznaje w wywiadach, że była to najlepsza decyzja w jego życiu. Ian nie należy do aktorów, którego reżyserzy zasypują ciekawymi propozycjami. Aktor grywa głównie w podrzędnych produkcjach filmowych, wyjątkowo często ratuje świat przed atakiem żądnych krwi rekinów.

Największe sukcesy zawodowe aktor ma już dawno za sobą, trzeba jednak przyznać, że jego życie rodzinne należy do wyjątkowo udanych. Ian dzieli się na Instagramie zdjęciami swojej żony i dwóch uroczych córeczek. 

Reklama

Para obchodziła niedawno siódmą rocznicę ślubu i aktorowi chyba skończyły się pomysły na randki... Ian spytał fanów, w jakie miejsca najczęściej zabierają swoje drugie połówki i dodał, że chętnie skorzysta z wszystkich nowych propozycji. Jedno jest pewne, żona aktora nie ma z nim nudnego życia... Swoją drogą, nie sądzicie, że Ian wygląda dziś lepiej, niż w czasach swojej największej popularności?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje