Ida Nowakowska wyeksponowała umięśniony brzuch

Ida Nowakowska jest obecnie jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. Tancerka na pewno nie może narzekać na nudę i zawodową stagnację.

Ida Nowakowska może pochwalić się wysportowaną sylwetką
Ida Nowakowska może pochwalić się wysportowaną sylwetkąPiotr MoleckiEast News

Oprócz tego, że, w parze z Łukaszem Nowickim, prowadzi "Pytanie na śniadanie", jest także jurorką w programie "Dance, dance, dance".

Nowakowska ukończyła Szkołę Baletową w Warszawie. W 2007 roku (miała wówczas zaledwie 16 lat) wzięła udział w pierwszej edycji programu "You Can Dance". Przez kilka lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Tańczyła na scenie Metropolitan Opery oraz Lincoln Center.

Od 2015 roku pani Ida jest żoną Jacka Herndona, którego poznała podczas studiów na kalifornijskim uniwersytecie. Pobrali się w Los Angeles. Niestety, para wciąż żyje na odległość przez wzgląd na zobowiązania zawodowe.

Nowakowska może pochwalić się bardzo zgrabną sylwetką. W ostatnim odcinku show "Dance, dance, dance" tancerka zaprezentowała się w króciutkim, czarnym topie odsłaniającym ramiona i brzuch.

I choć pani Ida przyznała, że niekoniecznie lubi oglądać się w telewizji, bo ma liczne kompleksy, jej fani nie kryją zachwytów.

Trudno się dziwić - Nowakowska jest przecież w świetnej formie! Zobaczcie zresztą sami!

***

#POMAGAMINTERIA

Inżynierowie wywodzący się z Politechniki Śląskiej prowadzą zrzutkę na bramy odkażające dla szpitali. Chcą postawić ich co najmniej dziesięć, uruchomili już działający prototyp. Możesz im pomóc i wesprzeć szpitale w walce z epidemią koronawirusa.

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas