Reklama

Reklama

Ile kosztowała ciążowa garderoba Amal Clooney?

Żona George’a Clooney’a wiele razy była chwalona za elegancję i doskonałe wyczucie stylu. Amal najwyraźniej również w ciąży nie zamierza rezygnować z dopracowanych stylizacji. Jak donoszą dziennikarze „Daily Mail”, pani Clooney na swoją ciążową garderobę wydała… 168 tys. funtów.

Amal Clooney w lecie zostanie mamą. Jak donoszą tabloidy piękna prawniczka spodziewa się bliźniaków. W takiej sytuacji wiele kobiet zrobiłoby sobie wakacje od elegancji, garsonki wcisnęło w głąb szafy, a szpilki schowało do pudełek i kazało im czekać na lepsze, pociążowe czasy. Ale nie Amal.

Reklama

Pani Clooney mimo ciąży nie rezygnuje z elegancji i pokazuje się publicznie w klasycznych sukienkach i kostiumach, do których dobiera buty na obcasie.  Brzuszek Amal jest jednak coraz większy i przyszła mama musiała uzupełnić swoją garderobę i ciążową  odzież. Najwyraźniej były to spore zakupy, bo jak donosi "Daily Mail", prawniczka wydała na nie 168 tys. funtów.

Wśród jej nowych ciążowych ciuchów znalazł się m.in. płaszcz Valentino za 5 tys. funtów i kilka stylizacji na czerwony dywan od Atelier Versace, których łączna cena to 120 tys. funtów. 
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje