Reklama

Reklama

Izabela i Adam Małyszowie na romantycznym zdjęciu

Izabela i Adam Małyszowie uchodzą za parę idealną i wygląda na to, że faktycznie bardzo się kochają i wspierają na każdym kroku.

Małyszowie są małżeństwem od 22 lat. Ich ślub odbył się w ewangelickim kościele pw. apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. W tym samym roku (1997) na świat przyszło ich jedyne dziecko - córka Karolina.

Choć skoczek zakończył karierę, dalej rzadko bywa w domu. Od 2016 roku jest dyrektorem koordynatorem do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Za to pani Iza lubi podróżować i często łączy przyjemne z pożytecznym - towarzyszy mężowi podczas jego zimowych wyjazdów.

Reklama

Wspólne wyprawy (także te wakacyjne) dokumentuje, a wybrane zdjęcia zamieszcza w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje w tym momencie aż 15,3 tys. użytkowników.

Ostatnio żona skoczka pochwaliła się rodzinnymi fotkami, zrobionymi w Słowenii. Możemy zobaczyć na nich córkę Małyszów z chłopakiem oraz pana Adama i panią Izabelę.

Fani zachwycili się szczególnie romantyczną fotką małżonków. - Pani Izo nic się Pani nie zmienia, jak nastolatka, - Piękna para czy - Uśmiech w oczach - mogliśmy przeczytać w komentarzach.

Zgadzacie się z tymi opiniami?


Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | Izabela Małysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje