Reklama

Reklama

Izabela Trojanowska odwołała koncert z powodu pożaru

Izabela Trojanowska odwołała swój program "Podwieczorek z gwiazdą", który miał odbyć się w Zgierzu. Powód? Pożar na terenie byłych zakładów Boruta. "Nie no, w okolicach Zgierza i Łodzi naprawdę jest niebezpiecznie" - komentowali internauci.

"Dzisiejszy Podwieczorek z Gwiazdą w Zgierzu został odwołany z powodu pożaru... Spotkanie odbędzie się w innym terminie, o którym będziemy Państwa informować" - poinformowała w poniedziałek Trojanowska na swoim profilu. Pożar w Zgierzu wybuchł w piątek na terenie na terenie byłych zakładów Boruty w Zgierzu. Obecnie znajduje się tam olbrzymie wysypisko, na którym składowane są tysiące ton odpadów m.in. z Anglii i Włoch. Sytuacja jest już opanowana, ale pojawił się komunikat, by mieszkańcy okolic Boruty nie otwierali okien. W rejonie pożaru panuje bowiem spore zadymienie. Prawdopodobnie przyczyną wybuchu ognia było podpalenie. To największy pożar w woj. łódzkim w ciągu ostatnich lat.

Reklama

"Nie, no w okolicach Zgierza i Łodzi naprawdę jest niebezpiecznie" - komentowali internauci wpis Trojanowskiej.

"Podwieczorek z gwiazdą" to cykliczna impreza Izabeli Trojanowskiej. Wydarzenie jest połączeniem spotkania autorskiego, podczas którego Izabela opowiadała o sobie i odpowiadała na pytania widzów, oraz koncertu, na którym nie braknie starych i nowych przebojów piosenkarki, jak "Wszystko czego dziś chcę" czy "Skos".

Zbigniew Krzyżanowski

Dowiedz się więcej na temat: Izabela Trojanowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje