Izabela Zwierzyńska w bikini

Znana z serialu "Barwy szczęścia" Izabela Zwierzyńska pochwaliła się niesamowitą figurą. Na najnowszym zdjęciu z wakacji, które udostępniła na Instagramie, aktorka pozuje w bikini na tle romantycznej scenerii.

Izabela Zwierzyńska pochwaliła się niesamowitą figurą
Izabela Zwierzyńska pochwaliła się niesamowitą figurąVIPHOTO/EAST NEWS East News

Izabela Zwierzyńska znana jest szerszej publiczności z roli Iwony w serialu "Barwy szczęścia". Aktorka wciela się w tą  postać już od 13 lat.

Wielu fanów podziwia Izabelę za jej niezwykła urodę, piękne blond włosy i szczupłą sylwetkę. Gwiazda zdaje się być świadoma swoich uroków i atutów, o czym można się przekonać, obserwując ją w mediach społecznościowych. 

Ostatnio aktorka postanowiła pochwalić się swoją nienaganną figurą. Na jej instagramowym profilu pojawiło się niezwykłe zdjęcia z wakacji. Izabela Zwierzyńska pozuje do niego w bikini, na tle zachodu słońca. 

Gwiazda może pochwalić się fenomenalną figurą. Zdjęcia aktorki w stroju kąpielowym oczywiście zachwyciły internautów i to nie tylko ze względu na piękne widoki w tle. 

Trzeba przyznać, że na tej fotografii słońce to nie jedyna rzecz, która rozpala...

Warto też przy okazji wspomnieć, że Izabela Zwierzyńska jest mamą trzyletniego Franciszka, dlatego jej idealna sylwetka tym bardziej wprawia w zachwyt.

A wam jak się podoba?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas