Reklama

Reklama

Jak one wypiękniały

SHOW ma już trzy lata! Zobacz, jak przez ten czas zmieniły się nasze gwiazdy! Wyglądają coraz piękniej i... coraz młodziej! Oto najbardziej spektakularne metamorfozy!

Edyta odmłodniała i nabrała pewności siebie


Trzy lata temu Edyta Górniak (38) przeżywała wielki dramat. Właśnie rozpadał się jej związek z Dariuszem Krupą. Gdy na początku 2009 roku informacje te przedostały się do mediów, początkowo mało kto dawał im wiarę. Edyta i Darek uchodzili przecież za udane małżeństwo. A jednak! "Byłam kontrolowana! Żyłam w złotej klatce. On programował mój mózg" - tłumaczyła Edyta.
Gdy para definitywnie się rozstała, piosenkarka nie była w najlepszej kondycji. Dopiero nowa menedżerka Maja Sablewska pomogła jej stanąć na nogi. "Spotkanie z Mają zmieniło mój tok myślenia" - cieszyła się artystka. Podobno to Maja namówiła ją do radykalnej zmiany wyglądu. Edyta odmłodniała i odzyskała radość życia.

Spojrzenie Jolanty nabrało blasku


Dokładnie trzy lata temu w pierwszym numerze SHOW ogłosiliśmy, że Jolanta Pieńkowska (44) wyszła za mąż. Dziennikarka została żoną Leszka Czarneckiego, jednego z najbogatszych Polaków. I natychmiast okazało się, jak prawdziwe jest powiedzenie, że zakochana kobieta rozkwita. Wkrótce po ślubie Jolanta zmieniła się bowiem nie do poznania! I chodzi nie tylko o sposób ubierania.
Twarz dziennikarki aż promienieje. Jolanta tak bardzo wypiękniała, że goszczący niedawno w studiu "Dzień Dobry TVN" Daniel Olbrychski jej nie poznał! "Coś ty ze sobą zrobiła? Wyglądasz jak dziewczynka!" - wykrzyknął na widok dziennikarki. Pani Jolanto, nam ta zmiana bardzo się podoba!

Pulchna Anna stała się seksbombą!

W 2008 roku Anna Mucha (31) była na życiowym zakręcie. Rozpadł się jej kilkuletni związek z Kubą Wojewódzkim, a kariera w Stanach Zjednoczonych okazała się mrzonką. "Okazałam się słaba" - zwierzała się wtedy SHOW ze łzami w oczach. Przez wiele miesięcy bezskutecznie czekała na propozycje filmowe. W końcu szukając pomysłu na siebie, zaczęła się pojawiać w programach rozrywkowych.
Przełomem okazała się wygrana w "Tańcu z gwiazdami", po której dosłownie zasypano ją propozycjami zawodowymi. Taniec sprawił, że Anna na nowo odkryła swoją kobiecość. I uwierzyła, że jest piękna. W jej życiu prywatnym też zaszły spore zmiany: przestała rozpaczać po rozstaniu z Kubą, bo zakochała się w Marcelu Sorze. Dziś para spodziewa się dziecka, a przyszła mama wygląda wprost rewelacyjnie!

Katarzyna została królową szyku i elegancji


Kiedyś kreacje Katarzyny Zielińskiej (32) uważane były za kiczowate. Eksperci modowi zaśmiewali się do łez z jej nietrafionych stylizacji i dziwnych fryzur. Zawodowo też nie szło jej najlepiej - poza rolą w serialu "Barwy szczęścia" nie narzekała na nadmiar propozycji. Ale zła passa się odmieniła, gdy aktorka wzięła udział w programie "KochamCię, Polsko". Katarzyna rozkochała w sobie Polaków i z dnia na dzień stała się gwiazdą.
Wkrótce zaczęła też korzystać z rad stylistów. To był strzał w dziesiątkę! Dzięki ich wskazówkom aktorka jest dziś uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w kraju!

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 25 września!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje