Reklama

Reklama

"Jak Paris Hilton!". Polska milionerka publikuje zdjęcia z wakacji

Ma 45 lat i 6 dzieci. Izabella Łukomska-Pyżalska z pewnością nie wygląda na swój wiek. Polska milionerka obecnie wypoczywa na Cyprze ze swoją rodziną. Swoje wakacje chętnie relacjonuje na Instagramie – na jednym ze zdjęć wygląda jak Paris Hilton. Przynajmniej tak twierdzą internauci.

Izabella Łukomska-Pyżalska wypoczywa obecnie na Cyprze w towarzystwie swoich dzieci i męża. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia, na których pokazuje, jak spędza wolny czas. Polska milionerka przebywa w miejscowości Ayia Napa, gdzie znajdują się popularne wakacyjne resorty. Gwiazda ma 45 lat i jest mamą 6 dzieci. 

Pod najnowszym zdjęciem napisała: "Rodzinka na wakacjach". Izabella Łukomska-Pyżalska pozuje na nim w towarzystwie męża Jakuba i dzieci. Najmłodszy syn ma 7 lat, a najstarsza córka - 16 lat.

"A mama jak lalka Barbie", "Pozdrawiamy piękną i uśmiechniętą rodzinę", "Cudowna rodzinka", "Piękna rodzina! Córka cała mama!" - tak internauci prześcigali się w komplementowaniu.

Reklama

Zobacz również: Tutaj zamieszkają Anna i Robert Lewandowscy. To prawdziwy raj!

Izabella Łukomska-Pyżalska jak Paris Hilton

Lawinę komentarzy spowodowało też inne zdjęcie z urlopu, które opublikowała milionerka. Mąż uwiecznił, jak Łukomska-Pyżalska relaksuje się na basenie w barwnym kostiumie kąpielowym.

"Dobry fotograf", "Myślałam, że to Paris Hilton, tylko nie wiedziałam, skąd ten sześciopak u niej", "Wow, myślałam ze to Paris Hilton! Wyglądasz zjawiskowo!", "Jak Barbie" - komentowali internauci.

Zobacz również: Kinga Rusin relaksuje się w Wenecji. Co za sukienka!

Izabella Łukomska-Pyżalska - polska milionerka

Izabella Łukomska-Pyżalska zasłynęła ponad 20 lat temu jako modelka "Playboya". Była również właścicielką agencji modelek i hostess. W latach 2011-2018 pełniła funkcję prezeski piłkarskiego klubu Warta Poznań. Przez ostatnie lata wspólnie z mężem prowadziła firmę deweloperską, obecnie ma udziały w kliku firmach z branży budowlanej.

W 2013 roku Izabella Łukomska-Pyżalska znalazła się na liście 100 najbogatszych kobiet w Polsce. Jej majątek był wówczas wyceniany na 16 mln zł.

45-letnia polska milionerka nadal zachwyca świetną figurą. To efekt aktywnego trybu życia - Łukomska-Pyżalska wielokrotnie podkreślała, że lubi dbać o swoją kondycję i być wysportowana. Gwiazda uczęszcza również na zajęcia pole dance. Na swoim Instagramie chętnie chwali się efektami intensywnych treningów.

***

Zobacz również:

Poważny kryzys wizerunkowy Królikowskiej. Znajoma zaczęła działać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Łukomska-Pyżalska | Cypr | wakacje | milionerka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy