Reklama

Reklama

Jak relaksują się gwiazdy

Wszyscy musimy co jakiś czas naładować akumulatory. Gwiazdy też. Każda ma swoje sposoby, żeby się zrelaksować i nabrać energii do działania.

„Nic tak nie poprawi nastroju kobiecie jak wizyta u manikiurzystki”. Choćby z tego powodu warto sobie zafundować najmodniejsze paznokcie. Gwiazda „Rodzinki.pl” świetnie o tym wie i z prawdziwym entuzjazmem pozwala sobie na te drobne kobiece przyjemności.

Reklama

Pani Małgosia bardzo lubi o siebie dbać, to prawdziwa ikona stylu. A poza tym, tak zapracowana aktorka jak ona musi czasem złapać w ciągu dnia drugi oddech…

Mateusz Damięcki



„Znacie lepszy sposób na stres niż pływanie? Bo ja nie!”. Młody aktor (ostatnio grał rolę prokuratora w serialu „Na krawędzi”) bardzo lubi tę formę aktywności, toteż chodzi na basen, kiedy tylko może.

Dzięki temu jest dużo lepszym pływakiem niż wielu kolegów po fachu. Kiedyś nawet wygrał Mistrzostwa Polski Aktorów w tej dyscyplinie sportu.

Joanna Liszowska

„Godzinka spędzona w siłowni zapewnia mi przypływ energii na cały dzień!”. Gwiazda chodzi do siłowni zarówno służbowo – nagrała tam wiele scen serialu „Przyjaciółki” – jak i prywatnie.

Od ćwiczeń nie stroni, bo choć lubi swoje okrągłe kształty, to teraz, po urodzeniu córeczki, chce być troszeczkę smuklejsza.

Marek Kondrat

„Chwile spędzone z książką są dla mnie najcenniejsze”. Tego pana dobrze znamy, jeśli nie z dokonań aktorskich (dość wspomnieć serial „Ekstradycja”), to z reklam pewnego banku.

Aktor jest miłośnikiem literatury, czyta – jak sam przyznaje – nałogowo. Lubi też opowiadać o swoich lekturach, nawet tych z dzieciństwa. Pierwszą ważną książką był dla niego „Robinson Crusoe”. Bardzo lubił także klasyczne kryminały Agathy Christie.

Elżbieta Romanowska

„Jak to miło poczuć wiatr we włosach…”. Gwiazda serialu „2XL”, którą wcześniej oglądaliśmy m.in. w „Ranczu”, lubi poszaleć na rowerze. Akurat tę fotografię zrobiono jej w trakcie zdjęć do serialu, ale gołym okiem widać, że aktorka świetnie się czuje, pokonując jednośladem rozmaite wertepy.

Czy po takiej szalonej wyprawie można mieć zły humor? Ruch na świeżym powietrzu – oto tajemnica zawsze dobrego nastroju pani Eli.

Maciej Zakościelny

„Przy muzyce zapominam o bożym świecie”. Gwiazdor „Czasu honoru” od dziecka gra na skrzypcach i na fortepianie. Skończył nawet średnią szkołę muzyczną. Czasem koncertuje publicznie, ale muzykuje także w domu, tylko dla siebie.

– Najczęściej gram utwory Henryka Wieniawskiego i Fryderyka Chopina. Uczę się też grać na bębnach afrykańskich – wyznał w jednym z wywiadów.

Dowiedz się więcej na temat: Marek Kondrat | aktor | Pani

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje