Reklama

Reklama

Jak się lansują siostry Kardashian

Odważne stroje, niekończąca się ślubna opowieść i pornografia w tle – taką receptę na sławę wymyśliła (i z powodzeniem zrealizowała) Kim Kardashian. Jej przyrodnie siostry również marzą o tym, żeby być celebrytkami. Ich najnowszą przepustką do sławy ma być… książka. Publikacja autorstwa Kylie i Kendall Jenner właśnie trafia na półki amerykańskich księgarń.

Mimo, że siostry stały się znane dzięki upublicznianiu swojego codziennego życia w relity show ich literacki debiut wcale nie jest biografią. To powieść "Rebels: City of Indra: The story of Lex and Livia", utrzymana w klimacie fantasy. Ku takiej magiczno - fantastycznej tematyce miała pchnąć siostry lektura “Igrzysk śmierci" i "Harrego Pottera." Fabuła musi być dość zawiła, bo nastolatki nie poradziły sobie z jej spisaniem lecz zatrudniły ghost writerów.

Nie wiadomo czy ta zawiła fabuła podbije serca czytelników. Na razie nie jest dobrze, bo wśród komentarzy na stronie internetowej księgarni Amazon, często powtarza się słowo: "okropny" i "nudny." Na wszelki wypadek siostry wsparły premierę książki strojem, zakładając na promocyjne spotkanie, obcisłe, krótkie (w przypadku Kendall) i wydekoltowane (Kylie) kreacje. To jak zwykle wyszło im świetnie.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje