Reklama

Reklama

Jak zaczął się ich związek?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie, cieszącego się olbrzymią sympatią widzów, serialu „Rodzinka.pl”.

Młodzi aktorzy (Wiktoria w tym roku będzie zdawać maturę, Adam jest od niej o rok młodszy) zakochali się w sobie i dziś tworzą jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie.

Chętnie dzielą się migawkami ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Widać, że starają się spędzać wspólnie każdą wolną chwilę.

Ostatnio Wiktoria (która brała udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami") została zaproszona do talk-show Kuby Wojewódzkiego. Tam wygadała się, że jest... pierwszą dziewczyną Adama. Chłopak wspierał ją zresztą bardzo podczas tanecznych zmagań przed kamerami.

Reklama

Okazuje się, że Zdrójkowski nie tylko bardzo kocha swoją dziewczynę, ale jest także sentymentalny. Na swoim instagramowym profilu zamieścił bowiem zdjęcie dokumentujące pierwszą randkę z ukochaną.

Na fotce Adam zajada się hamburgerem, a Wiktoria lodem. Oboje wyglądają dużo młodziej niż dziś. Fani dopytywali, kiedy zostało zrobione zdjęcie, ale nie doczekali się odpowiedzi.

Zakochanym życzymy wszystkiego dobrego! Kibicujecie ich miłości?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy