Reklama

Reklama

Jaką radę Cindy Crawford dała swojej córce?

- Maksymalnie się angażować, a na sesji nie siedzieć z nosem w telefonie. Słowem - być profesjonalistką - taką radę Cindy Crawford dała swojej córce Kai, która jest początkującą modelką.

Kaia Gerber ma dopiero 16 lat, a zdążyła już pozować dla Marca Jacobsa, spacerować po wybiegu u Calvina Kleina oraz uśmiechać się z okładki francuskiego "Vogue'a". Z pewnością w odniesieniu spektakularnego sukcesu miało swój udział pochodzenie Kai. Jako córka legendarnej top modelki, Cindy Crawford, w oczywisty sposób wzbudzała zainteresowanie branży od pierwszej  chwili. Znaczenie ma też niewątpliwie uderzające podobieństwo nastolatki do znanej mamy - ich wspólnym znakiem charakterystycznym są piękne, bujne włosy, magnetyczne spojrzenie i szeroki, ujmujący uśmiech.

Reklama

W wywiadzie dla polskiej edycji "Elle", Crawford opowiedziała co nieco o wchodzeniu swojej córki do zawodu modelki. "Nie sądzę, że tej pracy można się nauczyć. Musisz dobrze się czuć w otoczeniu kamer, a Kaia jest do nich przyzwyczajona od dzieciństwa. Mój mąż jest fotografem i non stop robił jej zdjęcia, ja też zabierałam ją na sesje. Czasem jej podpowiadam, jak się zachowywać na wybiegu, aby nie chodzić jak inne modelki. Wiele dziewczyn nie ma emocji w oczach, wyglądają jak roboty, a na wybiegu liczy się osobowość. Wtedy publiczność patrzy nie tylko na ubrania, lecz także na ciebie. Jednym z pierwszych pokazów Kai był show Alexandra Wanga w Nowym Jorku. Ludzie dostrzegli wtedy, że ma to coś" - powiedziała Crawford.

Najważniejszą radą, jaką dała swojej córce, było: "Maksymalnie się angażować, a na sesji nie siedzieć z nosem w telefonie. Słowem - być profesjonalistką".

Ikonę modelingu cieszy fakt, że jej córka tak szybko się usamodzielnia. "Gdy zaczynałam, też miałam 16 lat. Nigdy nie stała mi się żadna krzywda. Mój mąż nie chce, by Kaia dorosła zbyt szybko, wolałby, żeby nadal miała siedem lat i była blisko rodziców. Mnie na pewno łatwiej zaakceptować, że tak szybko się usamodzielnia, bo sama mam bardzo aktywne życie zawodowe. Od 12 lat prowadzę swoją linię kosmetyków do pielęgnacji skóry, a w Stanach także firmę sprzedającą licencję na produkcję mebli" - stwierdziła.

Warto wspomnieć, że w modelingu świetnie radzi sobie również syn Crawford, 18-letni Presley.

autorzy: Andrzej Grabarczuk, Iwona Oszmaniec

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy