Jakub Tolak o wychowaniu córki w kamperze. "Jesteśmy zwolennikami minimalizmu"

Życie w kamperze to niewątpliwe wielka przygoda, ale także i wyzwanie. A co dopiero, jeśli mowa o wychowywaniu w takich nietypowych warunkach dziecka. Jakub Tolak i jego żona Zofia Samsel jednak nie mają z tym większych problemów. Opowiedzieli o urokach takiego życia.

Jakub Tolak opowiedział o urokach życia w kamperze
Jakub Tolak opowiedział o urokach życia w kamperzePaweł WodzyńskiEast News

Jakub Tolak jest polskim aktorem, który szerszej publiczności najbardziej znany jest z roli Daniela Rossa w serialu "Klan". Poza tym mężczyzna występował przez kilka lat w "Barwach szczęścia", gdzie grał Zbyszka.

Jakub Tolak i jego podróże kamperem

W ubiegłym roku aktor zawarł związek małżeński z Zofią Samsel, a teraz wspólnie skupiają się na wychowywaniu półrocznej córeczki Tosi. Już kilka lat temu para kupiła kamper i podróżuje po Europie, a wszystko dokumentuje na kanale na YouTubie.

Po narodzinach dziecka Tolak i jego żona nie zmienili swojego stylu. Z tego powodu mogą spotkać ich kłopoty. Jeden z internautów stwierdził, że zgłosi małżeństwo do kuratora. Para ma nadzieję, że to tylko nieśmieszny żart, jednak są gotowi na ewentualne przyjęcie urzędnika w kamperze.

Tolak o wychowaniu dziecka w kamperze

Małżeństwo wystąpiło także w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziało o urokach swojego stylu życia oraz wychowywaniu dziecka w tak nietypowych warunkach. Tolak i Samsel podkreślają, że Tosia ma możliwość patrzeć na naturę zamiast np. na sufit.

Jest otoczona pięknymi widokami, piękniejszymi niż na przykład dół kanapy, jak w domu
mówił Tolak

Para aktualnie przebywa w Hiszpanii. Tolak przyznał, że wyzwaniem było pakowanie się do kampera, jednak są zwolennikami minimalizmu. Zawsze też mogą coś dokupić, choć starają się podchodzić do zakupów z umiarem.

Mamy swoje łóżko, zawsze można się schować do tego domu i dziecko jest u siebie
„Ewa gotuje”: Ribollita. Włoska zupa chlebowaPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas