Reklama

Reklama

Jemioł skomentował doniesienia o wtargnięciu komornika

Łukasz Jemioł jest jednym z najpopularniejszych polskich projektantów. Gwiazdy kochają jego kreacje, a na pokazach Jemioła po prostu trzeba się pokazać.

35-letni projektant jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Kolekcje sygnowane własnym nazwiskiem wypuszcza już od 11 lat. Ubrania od Jemioła można kupić przez internet oraz w stacjonarnych, ekskluzywnych butikach.

Projektant zdobył także sympatię telewidzów, gdy w 2016 roku, w parze z Hanną Lis, wziął udział w programie "Azja Express". 

Wśród klientek Jemioła są m.in. Małgorzata Kożuchowska, Magda Gessler, Agnieszka Hyży, Martyna Wojciechowska czy Alicja Bachleda-Curuś. 

Ostatnio w sieci pojawiły się niepokojące plotki dotyczące sytuacji finansowej projektanta. Jemioł skomentował doniesienia mediów, które podawały, że jeden z jego butików odwiedził komornik. Projektant stwierdził, że cała sprawa została ustawiona. Przyznał jednocześnie, że biznes modowy nie należy do najłatwiejszych. Polska jest pod tym względem rynkiem rozwijającym się.

Reklama

Zobaczcie, co jeszcze powiedział!


x-news/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Jemioł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje