Jen Selter eksponuje wyćwiczone ciało. Fani dziękują jej za jedno

28-letnia Amerykanka jest jedną z najpopularniejszych trenerek fitness na Instagramie. Jak przekonuje, zdjęciami w skąpym bikini nie walczy o jeszcze większą rozpoznawalność, ale chce zmotywować swoich obserwatorów do ruchu. Czy najnowszą fotografią zachęci ich do aktywności?

Jen Selter dzięki ciężkiej pracy może się pochwalić świetną formą
Jen Selter dzięki ciężkiej pracy może się pochwalić świetną formąInstagram

Jen Selter często zarzuca się, że "zrobiła karierę na pośladkach". Amerykańska gwiazda mediów społecznościowych wcale się tego nie wypiera. Zawrotną karierę zrobiła właśnie dzięki spektakularnej figurze.

Wystarczyło kilka zdjęć na Instagramie, by z dnia na dzień została jedną z najbardziej wpływowych trenerek fitness na świecie. Kilka lat później wciąż jest na szczycie, a jej profil na Instagramie obserwuje niemal 13 milionów fanów.

"Sportowa celebrytka" chętnie pokazuje efekty ćwiczeń, a tym samym zachęca do aktywności fizycznej i szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Relacjonuje też swoje życie prywatne.

Aktualnie Jen Selter wypoczywa w rajskich okolicznościach przyrody, na co najlepszym dowodem jest ostatnio opublikowana fotografia. Pozuje do niej w dwuczęściowym stroju kąpielowym, którym zachwyciła fanów. Skąpe bikini podkreśla wszystkie atuty jej sylwetki.

Czy w ten sposób chce zdobyć kolejnych fanów? Możliwe. Komentarze obserwatorów pokazują jednak, że udało jej się coś jeszcze – fani czują się zmotywowani do ćwiczeń i diety.

Dzięki tobie ruszyłam się z kanapy

- napisała jedna z internautek. Podobnych głosów jest o wiele więcej

Zaburzenia równowagi. Nie lekceważ takich objawówInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas