Reklama

Jennifer Garner jest już prawdopodobnie gotowa, aby rozwieść się z Benem Affleckiem

Gwiazda filmu "Dziś 13, jutro 30" i aktor występujący w filmie "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości" w 2015 roku ogłosili rozstanie.

Gwiazda filmu "Dziś 13, jutro 30" i aktor występujący w filmie "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości", którzy w 2015 roku ogłosili rozstanie, skupili się na wychowywaniu swoich dzieci - Violet (11 l.), Seraphiny (8 l.) i Samuela (4 l.) - i nadal będą utrzymywali dobre relacje dla dobra pociech, nawet po tym, jak Jennifer złoży papiery rozwodowe.

W rozmowie z magazynem "Us Weekly" źródło podało:

 - Niezależnie od tego co się wydarzy Ben i Jen chcą razem wychowywać dzieci i po rozwodzie nic się nie zmieni. Oboje są bardzo oddani swojej rodzinie.

Jennifer i Ben pozostają w dobrych relacjach, a 44-letni aktor wyznał niedawno, że Jennifer jest "najlepszą kucharką" jaką zna.

Powiedział: - Jen jest naprawdę świetną kucharką, prawdopodobnie najlepszą jaką znam. W te Święta Bożego Narodzenia przygotowała pieczonego kurczaka, który był naprawdę dobry. Czasami robimy sobie wieczory z pizzą. Przychodzi wtedy facet, który robi nam pizzę i nikt nie musi gotować. Mimo to zmywanie jest na mojej głowie.

Ben uważa, że jego życie jest "bardzo bogate i pełne wspaniałych rzeczy".

Wyjaśnił: "Każdego dnia coraz bardziej doceniam swoje życie. Moje dzieci dorastają. Moje życie jest bardzo bogate i pełne wspaniałych rzeczy. Miałem też dużo szczęścia w mojej karierze. Mój sukces zawodowy jest dla mnie bardzo ważny. Poza moją rodziną jest to dla mnie najważniejsza rzecz. Traktuję moją pracę bardzo poważnie i bardzo ciężko pracuję. Na pierwszym miejscu jest rodzina, ale praca jest czymś, co również jest dla mnie bardzo ważne."

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy