Reklama

Reklama

Jennifer Garner ma niesamowite wsparcie bliskich

Po decyzji o rozwodzie z Benem Affleckiem po 10 latach małżeństwa, gwiazda filmu "Dziś 13, jutro 30" może liczyć na wsparcie bliskich przyjaciół i rodziny.

 - Ona nie jest jak bezbronny jeleń w światłach reflektorów. Jest silniejsza niż wszyscy myślą - podało źródło.  - Cierpi, ale ma niesamowite wsparcie. Nie wiedziała, że tak się to wszystko skończy.

Inna osoba z otoczenia gwiazdy dodała:  - Nie chciała, aby tak zakończyło się jej małżeństwo i rodzina. Ale wszyscy jej pomagają.

Pomimo szoku spowodowanego rozstaniem 43-letnia aktorka, która razem z gwiazdą filmu "Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości" ma dziewięcioletnią córkę Violet, Seraphinę (6 l.) i trzyletniego Samuela, dzielnie radzi sobie z nową sytuacją.

W rozmowie z magazynem "People" źródło podało:  - Ona jest tradycjonalistką. Twardo stąpa po ziemi i jest wojowniczką, ale nie spodziewała się takiego obrotu sprawy. Jest zszokowana.

Źródło twierdziło wcześniej, że para nie spieszy się ze sfinalizowaniem rozwodu.

  - [Jennifer] kończy zdjęcia do filmu, więc nie może teraz zająć się rozwodem. Oboje wiedzą, że wszystko potoczy się swoim torem. Nie wydaje mi się, żeby dużo ze sobą na ten temat rozmawiali. Koncentrują się teraz na rodzinie - doniósł informator.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy