Jennifer Garner przyłapana na samotnym spacerze

Jennifer Garner znana jest ze swoich aktorskich sukcesów (za tytułową rolę w "Agentce o stu twarzach" otrzymała Złotego Globa) i trudnego małżeństwa z Benem Affleckiem, zakończonego rozwodem w 2018 roku.

Jennifer Garner jest w ciąży z czwartym dzieckiem?
Jennifer Garner jest w ciąży z czwartym dzieckiem?BOAZ/BackgridEast News

Aktorska para doczekała się trójki dzieci - córek Violet Anne (ur. 2005) i Seraphine Rose Elizabeth (ur. 2009) oraz syna Samuela Garnera Afflecka (ur. 2012). Wiele wskazuje na to, że rodzina może się jeszcze powiększyć! 

Paparazzi przyłapali ostatnio aktorkę na samotnym spacerze po Brentwood w Kalifornii. Jennifer wybrała na tę okazję luźny strój - czarny t-shirt, leginsy i wygodne sportowe buty. Nie zapomniała również o obowiązkowej maseczce! Uwagę paparazzi, a zaraz za nimi również fanów aktorki, przyciągnęła nie tyle stylizacja Garner, co lekko zaokrąglony brzuszek. Czyżby Jennifer była w czwartej ciąży?

Jeśli tak, ojcem dziecka z pewnością nie jest Affleck. Para pozostaje wprawdzie w przyjacielskich kontaktach i razem wychowują trójkę swoich dzieci, ale każde z nich ma już nowego partnera. Ben spotyka się z młodszą o 16 lat Aną de Armas, a Jennifer od dwóch lat pozostaje w związku z biznesmenem Johnem C. Millerem. Para milczy i nie komentuje namnażających się plotek, ale zdjęcia dają do myślenia!

Jennifer znana jest ze swojej miłości do najmłodszych.  Od wielu lat działa w fundacji Save the Children, która chroni prawa dzieci i dba o ich edukację. 

Paparazzi przyłapali aktorkę na samotnym spacerze
Paparazzi przyłapali aktorkę na samotnym spacerze BOAZ, EKUF/BackgridEast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas