Reklama

Reklama

Jennifer Lawrence drugą Gisele Bundchen?

"Kiedy po raz pierwszy Jennifer stanęła przed moim obiektywem, pomyślałem, że porusza się jak Gisele Bundchen" - przyznał fotograf Chris Kaufman. Aktorka, zanim stała się ulubienicą Ameryki, pierwsze kroki stawiała w modelingu, gdzie również wróżono jej sukces.

Fotograf Chris Kaufman, który jako pierwszy wykonywał pierwsze profesjonalne zdjęcia Lawrence, przyznał, że dostrzegł w niej potencjał Gisele Bundchen.

"Dostrzegłem w niej Gisele Bundchen, poruszała się dokładnie tak samo jak ona, była bardzo swobodna przed obiektywem, zastanawiałem się, skąd ta dziewczyna ma takie umiejętności" - przyznał Chris Kaufman.

Jennifer Lawrence, podobnie jak wiele gwiazd Hollywood, swoją karierę zaczynała od modelingu. Jednak szybko pozowanie przed obiektywem zdobywczyni Oscara zamieniła na granie przed kamerą. Jak widać, z większym sukcesem.

Reklama

Jak podkreśla sama aktorka, żadne z jej zdjęć, które zostały wykonane na potrzeby kampanii reklamowej marki Abercrombie & Fitch nie zostały wykorzystane.

Marka jednak szybko naprawiła swój błąd, niedawno publikując jedno ze zdjęć Lawrence, podważając przy tym wygłoszoną wcześniej przez aktorkę opinię, że nie nadawała się do kampanii bo była niewystarczająco ładna.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lawrence | Gisele Bundchen | Oscary 2013 | Oscary 2012

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy