Reklama

Reklama

Jennifer Lawrence zostanie „macochą”

Zagraniczne tabloidy donoszą o romansie Jennifer Lawrence i wokalisty Coldplay, Chrisa Martina. Wiele wskazuje na to, że zakochani poważnie traktują swoją relację. Daily Mail informuje, że muzyk chce przedstawić Lawrence swoje dzieci.

Przypomnijmy: W tym roku Jennifer Lawrence rozstała się ze swoim partnerem, Nicolasem Houltem. Chris Martin zaś,  zakończył swój związek z Gwyneth Paltrow. Dwójka świeżo upieczonych singli najwyraźniej przypadła sobie do gustu, bo od sierpnia paparazzi regularnie przyłapują ich na wspólnych spotkaniach.

Reklama

Mimo, że para randkuje zaledwie od dwóch miesięcy, Chris Martin wydaje się poważnie myśleć o Lawrence. Jak donosi Daily Mail, chce przedstawić jej dwójkę swoich dzieci: 10 - letnią Apple i 8 -letniego Mosesa.

Radar Online informuje, że Gwyneth Paltrow, nie jest zachwycona tym pomysłem. "Paltrow jest zadziwiona jego planami. Ciężko jej to zaakceptować, bo wcześniej owinęła sobie Martina wokół palca" - mówi informator - "Była w szoku, kiedy dowiedziała się, że Chris chce przedstawić Lawrence swoje dzieci".

Jednak Paltrow będzie musiała powoli przyzwyczajać się do tego, że jej były jest już "pod pantoflem" innej kobiety. "Chris zwariował na punkcie Lawrence. Naprawdę dobrze im się układa" - mówi informator.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje