Reklama

Reklama

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są razem na wakacjach na Bahamach

47-letnia piosenkarka i 41-letni były zawodnik New York Yankees zaczęli się niedawno spotykać.

Jennifer i Alex polecieli z Miami na lotnisko Marsh Harbour prywatnym samolotem i mówi się, że zatrzymali się na weekend w domu przyjaciela.

Źródło podało: - To dopiero początki ich związku, ale Jennifer i Alex mają się ku sobie.

Mówi się, że para poznała się w zeszłym miesiącu podczas jednego z koncertów piosenkarki w Las Vegas. Jennifer i Alex nie chcą się z niczym spieszyć i po prostu cieszą się beztroskim czasem.

Źródło podało: - Są na samym początku. To jeszcze nic poważnego. Jennifer po prostu się z nim spotyka.

- Jennifer i Alex nie chcą poważnego związku, po prostu chcą się cieszyć beztroskim czasem. Podchodzą do tego w identyczny sposób.

Informacja o nowym związku Jennifer pojawiła się po tym, jak piosenkarka wyznała, że nie spotyka się tylko z mężczyznami młodszymi od siebie. Gwiazda odniosła się w ten sposób do plotek o jej rzekomym romansie z Drakiem (30 l.).

Wyjaśniła: - Po pierwsze przestańcie! Nie spotykam się tylko z młodszymi mężczyznami. Mężczyzna nie musi być młodszy ode mnie. To nie o to chodzi. Po prostu kogoś poznaję i albo umawiam się z nim na randkę albo nie. Albo kogoś polubię albo nie. Tu chodzi o osobę, wiecie co mam na myśli? Chodzi o to, jaka ta osoba jest. To nie ma nic wspólnego z wiekiem!

- Zrobiło się takie zamieszanie, ponieważ spotykałam się z Beau [tancerzem Casperem Smartem], który był młodszy ode mnie. Był pierwszym młodszym ode mnie facetem, z którym się spotykałam, ale ludzie mnie zaszufladkowali. Dla mnie nie liczy się wiek. Jeśli facet jest starszy, to nic. Jeśli jest młodszy, to też nic nie zmienia. Wszystko zależy od tego, czy przyciągnie mnie jego charakter, dusza, energia.

Jennifer ma dziewięcioletnie bliźnięta Maxa i Emme razem z byłym mężem Markiem Anthonym.

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje