Reklama

Reklama

Jennifer Lopez miała na sobie białe futro, gdy zaczęła rodzić

Twórczyni hitu "On The Floor" była ubrana w białe futro, gdy rodziła swoje 8-letnie bliźnięta Maxa i Emme.

Twórczyni hitu "On The Floor" była ubrana w białe futro, gdy rodziła swoje 8-letnie bliźnięta Maxa i Emme, których ojcem jest jej były mąż Marc Anthony, ponieważ nie mogła zmieścić się w nic innego.


Wyznała:

 - Gdy rodziłam moje dzieci, to była zamieć śnieżna. Miałam na sobie ogromne białe futro, ponieważ było to jedyne okrycie, w które się mieściłam.

Gwiazda serialu "Shades of Blue" pamięta niektóre wydarzenia z życia, na przykład randki, po tym, w co była wtedy ubrana.

W rozmowie z magazynem "Harper's Bazaar" powiedziała:

Reklama

 - Ubrania przypominają mi o dawnych wydarzeniach. Gdy wchodzę do mojej garderoby i widzę jakiś kapelusz, buty czy płaszcz, to myślę: Pamiętam, że miałam to na sobie tego i tego dnia, na przykład gdy szłam ulicą lub usłyszałam coś od mojej mamy czy od mojego chłopaka.Wiecie co mam na myśli? Pamiętam co miałam na sobie na randce z daną osobą.

Piękna blondynka podjęła niedawno współpracę z projektantem Giuseppe Zanottim i wypuściła razem z nim linię butów "Giuseppe for Jennifer Lopez", która będzie dostępna w sklepach w styczniu. Gwiazda wyznała, że buty ukażą jej "błyszczącą" stronę.

Opowiadając o współpracy wyznała:

 - Mam pewną wrażliwość na to, jak się ubieram i co projektuję i po prostu mu ją pokazałam. Ludzie kojarzą mnie z błyszczącymi ubraniami i trochę ulicznym stylem. Chciałam mieć pewność, że ta kolekcja będzie to odzwierciedlać. Mimo to niektóre buty są bardzo wytworne i z górnej półki.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje