Reklama

Reklama

Jenny McCarthy zaoferowała rozbieraną sesję dla Playboya

Jenny McCarthy ma złamane serce, ponieważ Playboy podjął decyzję o zaprzestaniu zamieszczania całkowicie nagich zdjęć.

42-letnia gwiazda, która zdobyła sławę, po tym jak pierwszy raz pojawiła się w magazynie w 1993 roku i została potem okrzyknięta Dziewczyną Roku, twierdzi, że "bardzo by chciała" po raz ostatni pozować nago dla magazynu.

Piękna blondynka powiedziała:  - Bardzo bym chciała zrobić to raz jeszcze. Po to tylko, aby móc powiedzieć "będę w ostatnim". To rani moje serce.


Wypowiadając się na antenie SiriusXM w swoim talk show "Dirty, Sexy, Funny With Jenny McCarthy", wyjaśniła:  - Jak dla mnie Playboy to magazyn z klasą... mnóstwo ludzi rzeczywiście kupuje go ze względu na artykuły.

  - Kiedy miałam moje ostatnie zdjęcia do Playboya, nie wyglądałam najlepiej, mając na przykład busz do kolan. A oni mnie wzięli. Naprawdę uwieczniali niewinność i naturalność kobiety, to prawie jak sztuka... nigdy nie przekraczali estetycznej granicy.

  - Zawsze biorąc do ręki Playboya myślę 'Boże, te kobiety są piękne'. Nigdy nie było w tym niczego zawstydzającego czy niesmacznego. Nie było też nic, z czego dzisiaj nie byłabym dumna - mówiła.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy