Jessica Mercedes: kłótnia pod jej zdjęciem w bikini

Jessica Mercedes jest jedną z najbardziej znanych polskich blogerek modowych. Choć ma zaledwie 25 lat, nie można jej odmówić biznesowego zacięcia.

Jessica Mercedes
Jessica MercedesArtur Zawadzki/REPORTEREast News

Na Instagramie Jessicę obserwuje obecnie 908 tys. użytkowników. To świetny wynik, lepszym może pochwalić się niewiele polskich blogerek (np. Maffashion).

Zdecydowana większość nie szczędzi Mercedes komplementów - podkreślają, że jej zdjęcia wyróżniają się na tle konkurencji, doceniają też figurę i urodę Jessi.

Jednak ostatnio fotografia blogerki spotkała się z wyjątkowo chłodnym przyjęciem. Chodzi o zdjęcie, na którym Jessica pozuje w czarnym stroju kąpielowym (pochodzącym z założonej przez siebie firmy) i kapeluszu z ogromnym rondem.

Kilku komentujących pozwoliło sobie na krytykę kadru, podkreślając, że sylwetka Mercedes nie wygląda na nim korzystnie.

"Hmm, nie podoba mi się perspektywa tego zdjęcia. Sylwetka wygląda niekorzystnie" czy "Jedno z twoich słabszych zdjęć od dawna. Jak już ktoś napisał sylwetka wygląda niekorzystnie" (pis. org.) - mogliśmy przeczytać pod postem.

Oczywiście, nie trzeba było długo czekać na głosy obrońców. "Mega podoba mi się to zdjęcie z jednego powodu głównie. Tie są retuszowane biodra i wyglądasz nieperfekcyjnie, a mega mega prawdziwie i kobieco. sama do zdj ustawiam się by wyszedł maks a często warto sobie po prostu odpuścić. Tak trzymaj bo jesteś śliczna" (pis. org.) - napisała jedna z fanek Jess.

A wy co myślicie o wspomnianym zdjęciu?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas