Reklama

Reklama

Jessica Simpson wydaje fortunę na kosmetyki

Milion dolarów – tyle rocznie na kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji wydaje Jessica Simpson. O sprawie pisze tabloid The Mirror.

Matki małych dzieci zwykle skarżą się na cienie pod oczami, widoczne na cerze oznaki zmęczenia i bark czasu na zrobienie makijażu. Jessica Simpson, choć ma na głowie opiekę nad dwójką małych dzieci, nigdy nie żaliła się, że musi walczyć z tego typu mankamentami urody. Teraz już wiemy dlaczego.  Wszystko jest zasługą bajecznie drogich kosmetyków, których używa piosenkarka.

Jak donosi The Mirror, na kremy, produkty do makijażu, balsamy i kosmetyki pielęgnacyjne, Simpson wydaje rocznie co najmniej milion dolarów.  "Przepuszcza ogromne kwoty na specyfiki do pielęgnacji skóry twarzy, nóg i włosów. Do tego dochodzą jeszcze regularne wizyty w solarium" - mówi dziennikarzom tabloidu osoba z otoczenia gwiazdy.

Reklama

"Jessica uwielbia swoje przedłużane rzęsy. Zatrudniła osobną kosmetyczkę, odpowiedzialną tylko za ten zabieg. Dziewczyna przychodzi do niej dwa razy w tygodniu i za każdym razem dostaje 500 dolarów" - mówi źródło.

W budżecie Jessici figurują też większe sumy. Są to: 1.5 tys. tygodniowo na fitness,  2 tys. dolarów na comiesięczne zabiegu antycellulitowe, 50 tys. rocznie na ujędrnianie biustu oraz jakieś 230 tys. na fryzjera.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy