Reklama

Reklama

Joanna Jędrzejczyk w pończochach i gorsecie!

Joanna Jędrzejczyk ostatnio nieco zmieniła wizerunek. Niegdyś pokazywała się tylko w swoim sportowym wydaniu, a dziś częściej widzimy zawodniczkę MMA w sukienkach i koronkach. Teraz pochwaliła się zmysłowym zdjęciem w koronkowej bieliźnie!

Joanna Jędrzejczyk do tej pory była zajęta wygrywaniem zawodów MMA. Długo nie liczyło się dla niej to, jak wygląda, a to, jak walczy w oktagonie. 

Reklama

Od pewnego jednak czasu bokserka zaczęła jednak zwracać większą uwagę na wygląd i coraz częściej jej fani widują ją w naprawdę kobiecych stylizacjach. 

Jest to nowość w życiu Joanny, która coraz chętniej chwali się swoją metamorfozą w mediach społecznościowych. Najnowszym zdjęciem sportsmenka rozpaliła swoich fanów do czerwoności. 

Na zdjęciu pozuje w czarnej, koronkowej bieliźnie, pończochach i szpilkach. Patrząc na tę fotkę, trudno uwierzyć, że to właśnie Joanna. 

"Lubię takie chwile, kiedy czuję moc mojej kobiecości" - napisała zmysłowo.

Czyżby taka zmiana nastąpiła w zawodniczce MMA po przyjęciu oferty pracy w TVP? Przypomnijmy, że gwiazda oktagonu pojawi się w tanecznym show "Dance, dance, dance", co mocno zdziwiło jej fanów. 

Po ogłoszeniu tej decyzji, Joanna spotkała się z lawiną negatywnych komentarzy na temat jej pracy w TVP. Jak widać, Asia stara się tym nie przejmować i prezentować z uśmiechem swoją metamorfozę. 

***

Zobacz również: 

Darmowy program - rozlicz PIT 2020   

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jędrzejczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje