Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska-Dowbor zachwyciła internautów. "Wyglądasz bosko"

Joanna Koroniewska-Dowbor właśnie opublikowała na swoim instagramowym profilu serię nowych zdjęć. Wywołały one niemałe poruszenie, a pod nimi pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie potrafili kryć zachwytu. Spójrzcie na te ujęcia!

Joanna Koroniewska-Dowbor w mediach społecznościowych

Joanna Koroniewska-Dowbor należy do grona aktywnych użytkowników mediów społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje 687 tys. osób, a więc nic dziwnego, że aktorka regularnie publikuje posty i dzieli się z internautami swoją codziennością. 

Joanna Koroniewska-Dowbor przez lata zdobyła rzeszę fanów, którzy chętnie odwiedzają jej profil i komentują nowe posty. Niestety od pewnego czasu mierzy się również z hejtem, który pojawia się pod jej zdjęciami. Aktorka nie pozostaje jednak obojętna na złośliwe oraz przykre komentarze i głośno się nim przeciwstawia. 

Reklama

Jaonna Koroniewska-Dowbor zachwyciła nowymi zdjęciami

Nie da się ukryć, że posty aktorki odbija się szerokim echem. Zazwyczaj pojawiają się setki komentarzy, a tysiące osób je lajkuje. Tak też było i tym razem. Zdjęcia, które opublikowała aktora zdecydowanie przypadły do gustu jej fanom. Internauci nie potrafili przejść wobec nich obojętnie. 

Joanna Koroniewska-Dowbor podzieliła się trzema zdjęciami, które opatrzyła krótkim opisem. Widać na nich, że wówczas humor dopisywał aktorce, bo uśmiech nie schodził jej z twarzy. "Końcówka tygodnia mnie rozdeptała. Wczoraj po ciężkim dniu pracy dosłownie padłam na ziemię... Dajcie znać, jak Wam mija ten "cudowny" wrzesień i jakie macie pomysły na weekendowy odpoczynek? Myślę o grzybach, zoo, a może rowery?" - napisała aktorka.

Internauci w komentarzach dzielili się swoimi planami na wolne dni, ale nie zabrakło również słów zachwytu. Joanna Koroniewska-Dowbor została wręcz zasypana komplementami. "Ale piękne zdjęcie", "Joasiu, wyglądasz bosko", "Cudnie", "Ślicznie" - pisali fani.

***

Zobacz także:

Dale Harper - tajemnicza kochanka Karola. Jej życie było pasmem nieszczęść

Agata Kulesza podarowała córce kosztowny prezent. Niewielu Polaków na to stać

Gwiazda "Królowych życia" rezygnuje z telewizji. Widzowie w szoku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy