Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska zaskoczyła fanów. Pokazała się w dresie!

Joanna Koroniewska-Dowbor to polska aktorka znana z roli Małgosi Mostowiak w serialu „M jak miłość”. Jest także aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i bardzo stylową kobietą.

Asia Koroniewska-Dowbor od najmłodszych lat jest związana z aktorstwem. W okresie szkolnym grała w toruńskim Spiętym Teatrze Spinaczy, a następnie związała się z warszawskimi teatrami Bajka i Komedia. Pracowała także w Teatrze Polskiego Radia. To jednak rola w serialu "M jak miłość" przyniosła jej ogólnopolską rozpoznawalność.

Reklama

Co więcej, Koroniewska-Dowbor zajmuje się również dubbingiem. Użyczyła głosu m.in. Maggie Peyton w filmie "Garbi: Super bryka", Daisy w animacji "Krowy na wypasie", czy Barbarze w produkcji "Janosik. Prawdziwa historia". Aktorka próbuje własnych sił w kinie niezależnym. W 2003 r. zagrała główną rolę w filmie "Zwierzę powierzchni", który był wielokrotnie nagradzany na festiwalach filmów niezależnych.

Prywatnie jest żoną prezentera telewizyjnego - Macieja Dowbora. Oboje tworzą uroczą i bardzo lubianą w Polsce parę.

Joanna często bywa na ważnych branżowych wydarzeniach, premierach i galach. Zawsze zakłada eleganckie kreacje, które dodają jej szyku. Ostatnio zadziwiła fanów i udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w błękitnym dresie! Obserwatorzy aktorki prawie jednogłośnie przyznali, że nawet w sportowej stylizacji prezentuje się świetnie.

Czy wam również podoba się taka odsłona Joanny Koroniewskiej-Dowbor?

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Joanna Koroniewska-Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje