Reklama

Joanna Krupa: Długo czekałam na założenie prawdziwej rodziny

Joanna Krupa opowiada o swoich relacjach z mężem i o tym, jak czuje się podczas ciąży. O jej stan zdrowia martwią się jej bliscy, a w szczególności matka modelki.

Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka i osobowość telewizyjna. Najbardziej znana jest z roli gospodarza polskiej wersji programu rozrywkowego "Top Model". Kobieta była związana z amerykańskim przedsiębiorcą Romainem Zago, którego poślubiła 13 czerwca 2013 r. Para rozwiodła się jednak w 2017 r., informując, że przyczyną rozpadu małżeństwa jest "całkowity rozpad pożycia małżeńskiego".

Krupa zaręczyła się z przedsiębiorcą Douglasem Nunesem w marcu 2018 r. Pod koniec lipca tego samego roku para wzięła ślub, a w maju 2019 Kurpa poinformowała, że jest w ciąży. W wywiadzie przyznała, że długo czekała, aż pozna kogoś, z kim będzie mogła założyć rodzinę. Tym kimś okazał się jej obecny mąż. Szczęśliwa Joanna przyznaje, że ciąża nie zmieniła zbytnio jej nawyków żywieniowych i apetytu, nie ma także żadnych zachcianek. Jej córeczka przyjedzie na świat w listopadzie.

Reklama

Agencja TVN/-x-news
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy