Reklama

Reklama

Joanna Liszowska bez makijażu i z odrostami

Wiele kobiet wykorzystuje kwarantannę, jako okazję do zrobienia sobie wakacji od makijażu. Z takiej możliwości skorzystała m.in. Joanna Liszowska. Gwiazda na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym pokazuje, jak wygląda jej twarz bez jakichkolwiek upiększeń.

"Hej,hej!!I jak Wasz kolejny dzień? Przesyłam z kanapy tyle pozytywnej energii ile tylko potrafię. Dzisiaj rześki ale piękny dzień. Uśmiechu Kochani!! Jakie macie plany? Tak,tak siwe, so what?" - napisała na Instagramie Joanna Liszowska.

Słowo "siwe" odnosiło się oczywiście do włosów. W czasie kwarantanny gwiazda postanowiła najwyraźniej zrezygnować z zabiegów fryzjerskich i pozwolić swojej fryzurze na powrót do naturalnego koloru. Fanom zaprezentowała się w upiętych wysoko pasmach, przewiązanych apaszką, spod której wymykają się srebrne loczki. 

Reklama

Jednak farba do włosów to nie jedyne, z czego zrezygnowała Liszowska. Aktorka na Instagramie pozuje również bez makijażu. Pochwaliła się za to własnoręcznie wykonanym manicure w jaskrawym kolorze.

"Cudownie", "Bardzo pani ładnie w apaszce i okularach" - komentują fanki. 

Nie tylko Joanna Liszowska w czasie epidemii, gdy salony fryzjerskie i kosmetyczną są zamknięte, decyduje się na samodzielne przeprowadzanie upiększających zabiegów. Kilka dni temu, efekty własnoręcznego farbowania w domowej łazience zaprezentowała Paulina Sykut-Jeżyna. INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy