Joanna Liszowska pokazała siwe włosy. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać

Joanna Liszowska jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie publikuje nowe posty. Tym razem na swoim instagramowym profilu udostępniła zdjęcie, na którym widać siwiejące włosy i brak makijażu. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jak zareagowali internauci?

Joanna Liszowska postanowiła opublikować zdjęcie, na którym widać, że stawia na naturalność
Joanna Liszowska postanowiła opublikować zdjęcie, na którym widać, że stawia na naturalność VIPHOTO/East NewsEast News

Joanna Liszowska w mediach społecznościowych

Joanna Liszowska jest znaną aktorką, a grono jej fanów stale się powiększa. Aktualnie cieszy się niesłabnącą sympatią widzów serialu "Przyjaciółki", w którym gra od 10 lat.

Aktorka należy również do grona aktywnych użytkowników mediów społecznościowych. Chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością i stara się regularnie publikować nowe posty.

Na instagramowym profilu Joanny Liszowskiej nie brakuje kadrów z pracy oraz wakacji. Tym razem aktorka postanowiła opublikować zdjęcie, na którym widać, że stawia na naturalność.

Joannna Liszowska pokazała siwe włosy

Joanna Liszowska nie ma problemu z tym, by pokazywać się bez makijażu. W mediach społecznościowych są już zdjęcia, na których nie ma na twarzy ani grama kolorowych kosmetyków.

Aktorka postanowiła nieco odmienić swoją fryzurę. Na głowie Joanny Liszowskiej pojawiło się kilka siwych pasm, ale jak widać, zupełnie się nimi nie przejmuje i dumnie je prezentuje. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

Fani aktorki nie potrafili przejść obojętnie wobec nowego zdjęcia. Pod postem pojawiło się mnóstwo miłych słów. "Piękna i naturalna", "Jaka promienna" - można przeczytać pod zdjęciem.

Mimo że niektórzy gratulowali Joannie Liszowskiej odwagi i nie kryli zachwytu nad naturalnym wydaniem, to pojawiły się także głosy osób, którym aktorka zdecydowanie bardziej podobała się w blond włosach.

***

Zobacz także:

„Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej”: Dlaczego czysta biel nie jest korzystna dla urody?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas