Reklama

Reklama

Joanna Liszowska pokazała swoje włosy po wakacjach

Joanna Liszowska postanowiła pokazać swoim fanom, jak słońce i woda morska zniszczyły jej włosy. W komentarzach rozpętała się burza. Głos zabrała także Magda Gessler.

Joanna Liszowska to jedna z bardzo lubianych polskich aktorek. Na swoim koncie ma głównie grę w popularnych serialach, ale i programach telewizyjnych. 43-latka jest także znana ze swojego charakterystycznego wizerunku. Od 2012 roku serca widzów podbija nieustannie rolą Patrycji w "Przyjaciółkach".

Ta atrakcyjna celebrytka jest też dość aktywna w mediach społecznościowych. Choć na Instagramie stara się nie zdradzać szczegółów z życia prywatnego, to jej profil obserwuje prawie 200 tys. osób. Ostatnio aktorka relaksowała się na wakacjach - nie zdradziła co prawda gdzie i z kim, ale po ostatnio opublikowanym poście można tylko wnioskować, że sporo czasu spędzała na plaży i zażywała kąpieli w morzu.

Reklama

Na zdjęciu widzimy nieco wysuszone, sterczące włosy aktorki. Mimo, iż zawsze są w świetnej formie i można pozazdrościć jej bujnych loków, to teraz widać, że nadmorska aura nieco je zmieniła. Z opisu zdjęcia wynika, że Joanna Liszowska chciała pokazać jak słońce i moda morska wpłynęły na kondycję jej bujnej czupryny.  

Fanom jednak podoba się taka fryzura! Piszą, w komentarzach, że uwielbiają Liszowską w powakacyjnym wydaniu. Do komplementów dołączyła również królowa polskiej gastronomii Magda Gessler, komentując post zabawnymi emotikonkami.

Uważacie, że Liszowskiej pasuje burza niesfornych loków? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy