Reklama

Reklama

Joanna Liszowska w naturalnym wydaniu. Siwe włosy i brak makijażu

Joanna Liszowska inspiruje Polki. Aktorka niedawno opublikowała na Instagramie bardzo naturalny kadr. Pokazała fanom, jak wygląda z burzą siwych loków. Odwaga gwiazdy bardzo spodobała się jej obserwatorkom. W komentarzach pod postem nie brakuje komplementów i słów uznania. „Wreszcie ktoś się odważył pokazać naturę” - stwierdziła jedna z fanek Joanny Liszkowskiej.

Gwiazdy coraz częściej sprzeciwiają się kultowi młodości lansowanemu w mediach i social mediach. Decydują się na eksponowanie oznak starzenia, w tym siwych kosmyków. Andie MacDowell, Gwyneth Paltrow, Diane Keaton, Hilarie Burton już dawno zapomniały o koloryzacji włosów. Na czerwonym dywanie dumnie prezentują siwiznę. Dojrzałość zaczyna być ceniona także w Polsce. Katarzyna Herman czy  Danuta Stenka również nie boją się pokazywać naturalnego oblicza. Do grona sławnych kobiet, dumnych ze znaków dojrzałości dołączyła także Joanna Liszowska.

Zobacz również: "Im starsza, tym piękniejsza". Joanna Liszowska pokazała się bez grama makijażu

Reklama

Joanna Liszowska dumnie prezentuje siwiznę

Joanna Liszowska po raz pierwszy zaprezentowała się fanom w naturalnej wersji na początku pandemii. Znakiem rozpoznawczym 44-letniej artystki od zawsze były bujne loki. Aktorka postanowiła zrezygnować z koloryzacji włosów. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie ze srebrnymi kosmykami. Pod postem napisała, że chociaż jest przygotowana na różne, także nieprzyjemne komentarze, nie zamierza poddawać się presji. Akceptuje bowiem siebie i swoją siwiznę.

Aktorka wytrwała w swoim przekonaniu. Niedawno opublikowała kolejne zdjęcie w naturalnej wersji. Dumnie zaprezentowała srebrne odrosty i postawiła na zupełny brak makijażu. "Silver Fox" - napisała pod postem żartobliwie.

Zobacz również: Joanna Liszowska na starych zdjęciach. Wyglądała jak bogini!

Jak zareagowali obserwatorzy Joanny Liszowskiej? Niektóre komentarze zadziwiają

Joanna Liszowska w srebrnych kosmykach wygląda fenomenalnie. Na zdjęciu,  które opublikowała na Instagarmie jest promienna i radosna. Kadr spodobał się zdecydowanej większości użytkowników. Pod postem gwiazdy zaroiło się od komplementów. "Naturalność, kobiecość, uśmiech to jest to" - napisała jedna z obserwatorek. "Najpiękniejsza" - zgodziła się inna.

Niestety, nie wszystkie komentarze pod postem Joanny Liszowskiej, na którym prezentuje siwiznę, są aż tak entuzjastycznie. Niektórzy użytkownicy Instagrama zasugerowali aktorce, że powinna wrócić do blondu i zafarbować włosy. 

"Korzystniej było Pani w blondzie. Ta naturalność dodaje lat" - zaznaczyła  jedna z obserwatorek  gwiazdy.  "Niestety włosy postarzają, ale piątka za odwagę" - zgodziła się kolejna. 

Zobacz również: Joanna Liszowska pokazała siwe włosy. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | siwe włosy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy