Reklama

Joanna Moro wpadła w problemy finansowe?

To nie jest dobry czas dla wielu z nas, również dla Joanny Moro. W styczniu aktorka cieszyła się z narodzin córeczki Ewy. To jej trzecie dziecko - ma jeszcze dwóch chłopców - Mikołaja i Jeremiego.

Joanna w całości poświęciła się wychowaniu dzieci, ale w planach miała również pracę aktorską. Jesienią 2019 roku specjalnie w tym celu odwiedziła Ukrainę, gdzie dostała propozycję roli w tamtejszym serialu.

Niestety, z powodu pandemii koronawirusa nic z tego nie wyszło.

- U mnie jest w ogóle ciężka sytuacja. Z jednej strony wiedziałam, że będę mniej zarabiać, bo mam małe dziecko. Poświęcam się, ale z drugiej strony nie mam szansy w ogóle sobie dorobić.

- Planowałam, że zagram parę spektakli w miesiącu, że sobie wyjadę na parę dni zdjęciowych na swoich warunkach, to teraz w ogóle nie wiem co to będzie. Jest bardzo trudno - wyznała w rozmowie z Wideoportalem. Zobacz wideo!

Reklama

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

x-news/INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy