Reklama

Reklama

Joanna Opozda i Antek Królikowski zorganizują wesele w zabytkowym pałacu? To luksus!

Joanna Opozda i Antek Królikowski już niedługo zostaną małżeństwem. Do mediów co jakiś czas przedostają się nowe informacje związane ze zbliżającym się ślubem i weselem aktorów. Według doniesień jednego z tabloidów uroczyste przyjęcie odbędzie się w najprawdziwszym pałacu! Wnętrze zapiera dech w piersiach!

Joanna Opozda i Antek Królikowski mają burzliwą przeszłość

Joanna Opozda i Antek Królikowski mają powiedzieć sobie sakramentalne "tak" już na początku sierpnia. Szybka decyzja o ślubie zdziwiła nawet najbardziej zagorzałych fanów pary. Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku Opozda i Królikowski postanowili przerwać łącząca ich relację. O rozstaniu aktorka poinformowała na Instagramie. Antek Królikowski nie był zbyt stały w uczuciach. Przed związkiem z Joanną Opozdą spotykał się z wieloma celebrytkami, między innymi z Julią Wieniawą oraz Katarzyną Sawczuk.

Joanna Opozda i Antek Królikowski są oficjalnie zaręczeni

Mimo chwilowych problemów, para szybko za sobą zatęskniła. Kilka miesięcy po rozstaniu Opozda i Królikowski ogłosili, że znowu są razem. Niedługo później media zaczęły spekulować o zaręczynach. Podczas koncertu w ramach Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskieg, Antek Królikowski potwierdził doniesienia tabloidów.

Reklama

Ślub pary coraz bliżej

Według magazynu "Party" ślub aktorów odbędzie się w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Z kolei portal plotek.pl, dotarł do informacji, jakoby uroczyste przyjęcie weselne miało zostać zorganizowane w zabytkowym pałacu, znajdującym się nieopodal Warszawy. To niezwykle ekskluzywne miejsce, które często wybierają warszawscy celebryci. Kusi tradycyjną kuchnią i luksusowymi wnętrzami.

Możemy wnioskować,  że wesele Opozdy i Królikowskiego zorganizowane zostanie w iście królewskim stylu.  Elegancka posiadłość pozwala przenieść się w czasie do lat 20. poprzedniego stulecia. Wokół pałacu, rozpościera się ogromny ogród, który z pewnością spodoba się przybyłym na uroczystość gościom.

Przeczytaj również: 

Kobiety w Powstaniu Warszawskim

Polsko-francuska współpraca w kosmosie

Zobacz również:  

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy