Reklama

Reklama

Joanna Opozda pokazała piękną siostrę! Robi furorę w sieci!

Joanna Opozda to piękna kobieta, która swoim wdziękiem urzekła niejednego mężczyznę. To jednak finalnie udało się Antoniemu Królikowskiemu, któremu olśniewająca aktorka powiedziała "tak" 7 sierpnia. Jednak dla wszystkich zawiedzionych tym, że serce Joasi jest już zajęte, mamy dobre wieści! Gwiazda ma piękną siostrę, która zachwyciła zebranych na ślubie swojej siostry. Kim jest Aleksandra Opozda?

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali małżeństwem kilka dni temu, co wywołało falę komentarzy w mediach. 

Złośliwi nie wierzyli, że ta dwójka zdecyduje się na powiedzenie sobie sakramentalnego "tak". 

Oni jednak na przekór wszystkim pojawili się w kościele św. Wojciecha w Warszawie 7 sierpnia i stali się mężem i żoną. 

Joanna na brak adoratorów w swoim życiu nie narzekała, ale to właśnie Antek zdobył finalnie jej serce. Wielu mężczyzn może czuć się nieco zawiedzionych tym, że nie mają oni już szans u Asi. 

Na ślubie jednak pojawiła się siostra pięknej aktorki, która olśniła wszystkich swoją urodą. Młodsza siostra Joanny to Aleksandra Opozda i wygląda na to, że ma szansę zrobić karierę na miarę Asi!

Reklama

Kim jest Aleksandra Opozda?

Młodsza siostra Joanny Opozdy jest influencerką. W mediach obserwuje ją już ponad 32 tysiące osób, a liczba ta wciąż rośnie. Nic w tym dziwnego, że Ola kocha pozować do zdjęć, bo wychodzi jej to doskonale. 

Patrząc na to, co publikuje w swoich mediach społecznościowych, można wnioskować, że Aleksandra kocha podróżować. Na jej profilu jest pełno fotografii z niezwykłych miejsc z całego świata. 

Trzeba też przyznać, że Ola jest młodszą kopią swojej siostry i panie doskonale o tym wiedzą. Wykorzystują swoją urodę jako atut. Po tym, jak polski show-biznes ujrzał Olę na ślubie Joanny, ma ona wielkie szanse na zrobienie niemałej kariery. 

Czy Asia i Antek pomogą jej w znalezieniu swojej drogi w świecie polskich gwiazd? Wiele na to wskazuje! 

***
Zobacz również: 

Wyciekły prywatne zdjęcia z wesela Opozdy i Królikowskiego! Wpadka jednego z gości!

Nie tylko Julia Wieniawa i Joanna Opozda. Oto wszystkie dziewczyny Antka Królikowskiego


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje