Reklama

Joanna Racewicz kusi w basenie. Zdjęcie jak z okładki!

Joanna Racewicz udała sią na długie, zasłużone wakacje. Po wypoczynku w Gruzji, przyszedł czas na swojskie Trójmiasto. Niedawni prezenterka pochwaliła się fanom zdjęciem zrobionym w basenie. Trzeba przyznać, że wygląda na nim rewelacyjnie.

Wakacje Joanny Racewicz

Jeszcze niedawno Joanna Racewicz wypoczywała w Gruzji. Zwiedzała, podziwiała krajobrazy i odkrywała atmosferę tego niezwykłego kraju. Zachwycała się też gościnnością i bogactwem smaków. "Jeśli gdzieś na świecie <<Gość w dom, Bóg w dom>> brzmi mocniej, niż w Polsce - to Gruzja. Jeśli sok z dojrzałych arbuzów cieknie po palcach bardziej, niż w najbardziej upalny dzień -to tutaj" - pisała na Instagramie. 

Zobacz również: Magda Mołek pozuje w stroju kąpielowych. Sypią się komentarze

Reklama

Joanna Raceiwcz wypoczywa nad Bałtykiem

Po zakończonym wypoczynku w Gruzji Joanna Racewicz nie wróciła jednak do Warszawy lecz postanowiła na kilka dni zatrzymać się nad polskim morzem - pretekstem stał się festiwal Open’er, na którym bawiła się prezenterka.

Teraz jednak po podróżniczych i muzycznych szaleństwa przyszedł czas na wypoczynek. Jak można wnioskować ze zdjęć, publikowanych przez Joannę Racewicz na Instagramie, czas upływa jej na spacerach nad morzem i kąpielach w basenie.

Zobacz również: Małgorzata Foremniak zachwyca w kwiecistej sukience

Joanna Racewicz pozuje w basenie

Właśnie zdjęcie zrobione w basenie wyjątkowo przypadło do gustu fanom Joanny Racewicz. I nic dziwnego. Tego dnia prezenterka zdecydowała się na czarny strój kąpielowy, a oczy przesłoniła dużymi, ciemnymi okularami. Mimo kąpieli nie zrezygnowała z eleganckich dodatków: złotej bransoletki, łańcuszka i kolczyków z perłami. Idealna figura Joanny Racewicz i staranna kompozycja kadru sprawiły, że zdjęcie w niczym nie ustępowało tym, które trafiają na okładki kolorowych pism.  

Fani w komentarzach nie szczędzili jej komplementów.

"Pięknie Pani wygląda Klasa sama w sobie", "Po prostu Anioł, super fota:, "Pięknie, piękna" - czytamy w komentarzach.

Zobacz również: Kendall Jenner kusi w bikini. Internauci zachwyceni

 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | trójmiasto | strój kąpielowy | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy