Reklama

Reklama

Joanna Racewicz o Emilianie Kamińskim: "Zauroczył mnie smarkulę"

Joanna Racewicz to jedna z gwiazd, które postanowiły pożegnać zmarłego 26 grudnia 2022 roku aktora i reżysera, Emiliana Kamińskiego. Dziennikarka i prezenterka zamieściła wzruszający post, a fani dosłownie zasypali ją komentarzami.

Emilian Kamiński w 2021 roku przeszedł poważną operację. Aktor uskarżał się na problemy z oddychaniem, ale ostatnio przekonywał, że czuje się już zdecydowanie lepiej i jego zdrowie wraca do normy. Wszystko wskazuje jednak na to, że stan Kamińskiego był znacznie gorszy, a w ostatnim czasie nie był w stanie już nawet mówić! 

Emilian Kamiński zmarł 26 grudnia 2022 roku w swoim domu w Jóżefowie w otoczeniu bliskich. Oficjalna przyczyna śmierci nie została, jak dotąd, podana do publicznej wiadomości.

Po śmierci aktora i reżysera w sieci zaroiło się od wpisów zaprzyjaźnionych z nim artystów i gwiazd, którzy postanowili go pożegnać. 

- napisał Mateusz Damięcki, a Joanna Opozda podzieliła się wzruszającym wspomnieniem, publikując na Instagramie wspólne fotki z Kamińskim. 

Reklama

Na wspominkowy post zdecydowała się także Joanna Racewicz. 

Zobacz również: Emilian Kamiński zmarł po ciężkiej chorobie. Znamy okoliczności śmierci 

Joanna Racewicz żegna Emiliana Kamińskiego. Wzruszające słowa!

Joanna Racewicz, dziennikarka i prezenterka opublikowała post, w którym na swój sposób pożegnała się z aktorem i reżyserem: 

- napisała, a fani natychmiast zasypali ją komentarzami:

- "Pani tak pięknie pisze, że serce się ściska.... A brak Pana Emiliana to wielka strata, "Jak zwykle pięknie napisane", "Jak zwykle pięknie napisane ,w punk . Wirtuoz pióra", "Bardzo smutna wiadomość, Inteligetny miły kulturalny aktor bardzo dobrze grał swoje role będzie bardzo brakować" - piszą. 

Zobacz również: 

Anna Wendzikowska w żałobie tuż po świętach! INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | Emilian Kamiński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy