Reklama

Reklama

Joanna Racewicz przeszła metamorfozę. Co za zmiana!

Joanna Racewicz nie po raz pierwszy wzbudza zachwyt na Instagramie. Tym razem popularna dziennikarka przeszła sporą metamorfozę, odświeżając swoją fryzurę. Internauci nie szczędzą jej komplementów, a nowy wygląd ewidentnie odejmuje jej lat.

Joanna Racewicz, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, znana z takich programów jak "Panorama", "Pytanie na śniadanie" czy z kanału Polsat News jest inspiracją dla wielu kobiet w zakresie mody i trendów. Jej styl jest podziwiany przez internautów, a jej metamorfozy na przestrzeni lat wzbudzają wiele emocji. Gwiazda przyznaje jednak, że najważniejsze jest dla niej jej dobre samopoczucie i nie zwraca uwagi na hejterskie komentarze. Ostatnio dziennikarka przeszła kolejną zmianę - tym razem zaskoczyła zupełnie nową fryzurą.

Zobacz również: Joanna Racewicz w czerwonym kombinezonie. "Klasa, klasa, klasa"

Reklama

Nowa fryzura Joanny Racewicz

Joanna Racewicz chętnie dzieli się z internautami kulisami ze swojego życia prywatnego. Tym razem pochwaliła się swoją metamorfozą, która odmłodziła ją o kilka lat. Dziennikarka zdecydowała się na przedłużanie włosów, co dodało jej wdzięku i elegancji, jednocześnie odejmując jej lat.

Swoją metamorfozą nawiązała do piosenki Stinga i przyznała, że dłuższe włosy już od dawna były jej marzeniem.

Internauci nie szczędzili jej słów zachwytu. "Piękny kolorek i piękna fryzurka. Wygląda Pani naprawdę pięknie", "Fryzura bardzo panią odmłodziła", "Dłuższy włos odejmuje lat, bez kitu pięknie" - chwalili nowy look jej wierni obserwatorzy.

Też uważacie, że nowa fryzura Joanny Racewicz była strzałem w dziesiątkę?

Zobacz również: Joanna Racewicz kusi w basenie. Zdjęcie jak z okładki!
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy