Reklama

Reklama

Joe Jonas spotyka się z Sophie Turner?

27-letni piosenkarz wzniecił plotki, że ma romans z 20-letnią aktorką z "Gry o Tron" po tym jak widziano ich razem, zachowujących się jak para, podczas MTV European Music Awards w Rotterdamie w Holandii 6-ego listopada.

Na zdjęciach, zrobionych przez Hollywood Life, przystojniak obejmuje ramieniem piękną brunetkę, podczas gdy oboje patrzą sobie głęboko w oczy.

Aczkolwiek, randki Joe'go nie powinny dziwić jego fanów, ponieważ nie tak dawno przyznał, że lubi poznawać nowych ludzi ze swojego środowiska, przy wspólnym drinku.

Powiedział:

 - Nie chcę się wyróżniać. Wydaje mi się, że na ludziach ciąży taka presja, podczas pierwszej randki, że to musi być nie wiadomo jak magiczne. Ale tak naprawdę, celem takich spotkań, czy randek tak naprawdę jest poznanie tej drugiej osoby, poczucie wspólnych wibracji, a dopiero potem można zdecydować: Dobra, czy chcemy to powtórzyć? Tak jest za każdym razem z czymś nowym. Miła, zwykła kolacja, potem może parę drinków i wtedy jest po prostu perfekcyjnie.

Nowa relacja Joe'go pojawiła się jedynie w trzy miesiące po tym, jak piosenkarz ogłosił, że jest "absolutnym singlem", po pojawieniu się plotek, że spotyka się z modelką Daiane Sorde.

W tamtym czasie powiedział: - Jestem absolutnym singlem, korzystam z życia.

Ostatnia poważna relacja Joe'go z Gigi Hadid (21 l.) zakończyła się w zeszłym roku po tym, jak modelka zerwała z nim i zaczęła spotykać się z Zaynem Malikiem.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama