Reklama

Reklama

Johnny Depp sprzedaje dom w L.A.

Johnny Depp sprzedaje swój dom w Los Angeles za 12.78 miliona dolarów.

53-letni aktor - który rozszedł się ostatnio z Amber Heard po ponad rocznym małżeństwie - wystawił swój duży penthouse na sprzedaż za 12.78 miliona dolarów.

Dom Johnn'ego mieści się w Eastern Columbia Building i składa się z pięciu penthousów, których aktor nie połączył, ale mieszkał w nich "jak w pokojach w domu", jak donosi gazecie Wall Street Journal jego agent Kevin Dees z Partners Trust.

Aktor połączył trzy mieszkania poprzez drzwi, a dwa zostawił oddzielnie, używając ich jako studio oraz pomieszczenie dla gości.

Mieszkania mogą być zakupione razem lub osobno.

Te informacje pojawiły się w niespełna dwa miesiące po tym, jak wyjawiono, że Johnny sprzedaje swoje posiadłości we Francji oraz Wenecji.

Johnny ostatnio podwoił cenę swojego francuskiego domu, który leży na 37 akrach i ma ponad 12 budynków oraz był początkowo wyceniony na 23 miliony dolarów.

Reklama


Alexander Kraft, prezes Sotheby's International Realty France, który zajmował się sprzedażą posiadłości powiedział: "Johnny zdecydował się na sperzdaż Plan de la Tour, aby zamknąć ten rozdział w swoim życiu.

- On ma nadzieję, że ktoś będzie czerpał przyjemność z tej posiadłości, tak jak on.

Johnny sprzedaje taże swoją wenecką willę za prawie 11 milionów euro.

Gwiazda 'Piratów z Karaibów' wystawił swój 7-pokojowy dom na sprzedaż 5 lat po zakupie tej wspaniałej nieruchomości z widokiem na wenecki Grand Canal.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje